Bell

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. március 12.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mattító hatású, közepes fedésű alapozó stift.

Teotfw

2018. március 15.

Zsiros borre kivalo nagyon jol mattit nekem a borhibaimat is szinte teljesen elfedte szaraz borre viszont nem ajanlom. Az arnyalata tokeletes az arcomhoz egyaltalan nem sargas termeszetes hatasu. Viszon nem olyan tartos pedig fixalo puderrel hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

pszabina

2018. február 25.

A leírása nem hazudott. Az olajos bőrömet lényegesen mattította, de a bőrhibákat inkább csak tompítja, nem ad teljes fedettséget. Tartósságát tekintve nálam elbírta a 8 órát fixáló spray mellett. A No.05 próbáltam ki, de nekem ez is túl világos árnyalat lett. Reggeli rohanásban tökéletes, gyorsan feltehető, könnyen kezelhető anyag, természetes sminket eredményez.

Ok, hozzáadtam a család másik felét és a saját korrektorával együtt tényleg működik a dolog, meg van a teljes fedés, így viszont nekem valamilyen oknál fogva kicsit rövidebb ideig bírta kb. 5-6 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.