Bell

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó körömlakk, mely lehetővé teszi a megfelelő oxigénellátást köröm számára.

Hana05

2020. február 6.

Sötétzöld árnyalatban van meg. Nekem egy rétegben jobban tetszik a színe, úgy viszont nem olyan szép a fedése. Az ecsete elég jó, bár lehetne jobb is, gyorsan szárad és viszonylag tartós (egy rétegben persze kevésbé), de a "long lasting"-ot azért erős túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Connie13

2018. december 17.

Hűha! Született egy elképzelés a fejemben, hogy milyen lakkot szeretnék az ünnepekre, ami kicsit gyöngyház, de nem csillámos, piros, de hajlik kicsit a bordóba is. Véletlenül bukkantam rá, üvegen keresztül pont olyannak tűnt, amit én kitaláltam. Még csak hasonlót sem láttam a kedvenc márkáim között. Őszintén ennyi pénzért nagy csodát nem vártam... Gyorsan szárad, két rétegben gyönyörű, tartóssága is teljesen rendben. Egyedül az ecset hagy kívánnivalót maga után, mert lógnak ki belőle kóbor szálak, de ezt nagyon könnyen lehet orvosolni, úgyhogy nem vonok le érte csillagot. Örülök, hogy megtalàltam, biztos nem ez lesz az utolsó lakkom tőlük. Abszolút 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

encibajbi

2018. július 17.

Régóta szemeztem egy fehér /20/ körömlakkal, és végül ezt a márkát választottam. Nálam csak 2 rétegben működik, de úgy nagyon szép fényes. Átlagosan tartós. Nem tudom miben különbözik a többi körömlakktól azzal a megkülönböztetéssel, hogy HYPOALLERGENIC, de remélem kevésbé káros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

lhekszi

2018. június 4.

Csúnyán allergiás lettem egy fényzselére, így a géllakk nem működik jelenleg nálam és akármilyen lakkot sem mertem éppen ezért felkenni.. Szóval örültem, hogy megtaláltam bár a körömlakk lévén féltem a tartósságtól, mivel kisgyerekkel vagyok itthon családi, kertes házban (főzök, mosok, takarítok napi szinten plusz füvet nyírok, gazolok stb. az udvaron) és meglepően bírja! 4-5 napot nekem simán kibír így, de akkor sem kopik vészesen, kettő ujjamon láttam kopást, azt is csak közelről és nem rondán lepatog, hanem tényleg szépen lassan kopik. Jelenleg a O5-ös árnyalat van meg, igazi nyári szín, de tervezek még 2-3 színt venni és azzal én el leszek egy darabig. Nekem nagyon bejött! Az ecsete széles, kerek, bár nekem van egy-két zavaróan kiálló szál benne, ami miatt kicsit macera felkenni, de nem vészes. Kicsit száradhatna gyorsabban, de esténként, amikor elalszik a fiam, akkor az udvaron szoktam gyorsan megcsinálni, hetente azt az 1, max 2 alkalmat még kibírom :) Sallz Hansen fedőlakkot használok rá, de nem hiszem, hogy csak annak az érdeme lenne a tartósság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

selmeczireka

2018. március 16.

18-as (sötét fűzöld) árnyalatot vásároltam meg. Nagyon elégedett vagyok vele, bár ez nyilván függ az alap- és fedőlakk minőségétől is (mondjuk az most Catrice nálam, szóval árban az is megfelelő). De a termékről...: 6 napot tökéletesen kibírt, nem pattogott le, nem kopott meg a színe vagy tűnt el a fénye. Maximálisan hozta azt, amit vártam tőle. Valóban nem egy olcsó drogériás lakk, de nem is drága, továbbá nem is annyit adott számomra, mint az 5-600 Ft-os lakkok (tisztelet a kivételnek, bár abból van a kevesebb). Nem vallom a "drágább mindig jobb" elvet, sőt, legtöbbször a több ezer Ft-os lakkokkal fürödtem be a legjobban, de ez tényleg jó és megéri az árát. Tervezem, hogy kipróbálok más színt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

mina2020

2018. január 31.

Nagyon szeretem, könnyű felvinni, jó az ecsete, elég tartós is. Bár igaz én lábkörömre használom, de egyébként nagyon béna vagyok körömfestésbe, ezzel mégis nagyon szépen sikerül mindig megcsinálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

mindenfelhasznalofoglalt

2018. január 22.

Sötétkék színben vásároltam meg, két réteg szükséges a megfelelő fedésért.
Én a "long lasting" hatással nem értek egyet, ugyanis már másnap elkezd csúnyán lekopni. A teljesítményéhez képest drágának találom, volt már sokkal jobb körömlakkom fele ennyi pénzért.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Sötétkék színben vásároltam meg, két réteg szükséges a megfelelő fedésért.
Nem venném újra.

Kingucii

2017. november 6.

A Müllerben nézelődtem és megakadt a szemem a Bell Hypoallergenic körömlakkjain.
Eszméletlen szép színekben található meg.
Régóta akartam egy szürke árnyalatú lakkot, most találtam az ízlésemnek megfelelőt.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
1200Ft kicsit sok érte, mivel a Miss Sporty, Essence vagy a Catrice Iconails körömlakkjai olcsóbbak és van ugyanilyen jó, sőt jobbak.
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

UPDATE:Sajnos nem sokáig tartott, 2-3 napot bírt ki a körmeimem. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Eszméletlen szép színekben található meg.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

negyesinoemii

2017. augusztus 13.

Az eddigi legjobb körömlakk amit kipróbáltam <3 Sokféle színben elérhető, nekem a 04-es és a 05-ös árnyalat van meg, mindkettő nagyon intenzív, nyári szín. Széles az ecsete, így befogja kb. a körmünk egész felületét. És ami a legjobb, hogy alap+fedőlakkal kombinálva több mint 1 hetet kibír kézen. Nyilván ha strandolunk a klóros víz megviseli, de nekem csak a 2. alkalommal jött le :) Ár-érték arányban a legjobb. Biztos hogy beszerzek még több árnyalatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate