Bell

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: rekra, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzíven pigmentált, matt folyékony rúzs. Kisimítja az ajkakat, nem szárít, nem ragad. Tökéletes minden alkalomra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Judy777

2020. november 26.

Nem rossz, de nagyon más, mint amilyen rúzsokat használtam eddig, ez nem krémes, egyfajta réteget képez az ajkakon. De lehet valaki pont ezt keresi és csak nekem szokatlan. A márkát amúgy nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

kisbobitas

2020. november 17.

Sajnos nekem nem volt az igazi :/ Minden használat során miután megszáradt berepedezett a számon és nagyon feltűnő volt szerintem, hiába egy vékony réteget kentem fel... Tényleg mattra száradt, tartós volt az illata nagyon tetszett. De ahogy kinézett a számom az elvett az élményből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

rekra

2020. július 19.

Két színben is rendeltem netről, de szerencsére mindkettő tetszik, főleg keverve. Tartós, nem ragad, ajakápolóra kenem, így nem szárítja a számat. Szép egyenletesen kopik, ellenben lemosni nehéz, de ez által nem is fog össze mindent amihez hozzáérek. Tetszik ez a termék is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

account001

2020. július 6.

Warsaw árnyalatban van meg ez a rúzs és maga a tökély. :) Gyönyörű színe van, kellemes illata.
Meglepően gyorsan szárad, tökéletesen matt végeredményt érünk el vele. Ettem, ittam vele és minimális volt a kopása ( majdnem, hogy meg sem látszott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Mollyerdelyi

2019. szeptember 6.

Nem hallottam még a márkáról, de valamiért megfogott a csomagolása úgyhogy a Warsaw árnyalatban meg is vásároltam. Nagyon szép pigmentált, nem ragad és kényelmes viselet. Olyan mintha rajta se lenne a számon :) Csodás színe van, tuti kipróbálom más árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

vkata96

2019. március 6.

A 01-es árnyalat van meg, ami egy hideg nude árnyalat. Szép a színe, könnyű felvinni és gyorsan mattra is szárad. Evés-ivás után is a nagy része fenn marad, és egységesen kopik. Viszont nagyon szárít, de szerintem ez minden matt rúzs jellemzője, legalábbis én minden matt rúzs használatánál ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

ferenczifanni

2019. január 9.

Egyből kettő színnel tértem haza; 01-es Florence és 02-es Warsaw. Eredetileg a 01-esért mentem, ami egy hideg/neutrális barna szín, nehéz eldönteni, de a lényeg, hogy semmiképpen sem meleg árnyalatú. Nehéz hideg árnyalatú barna rúzst találni megfizethető áron, vagy csak én keresgélek rossz helyen?:D na mindegy is, ez tökéletes színben. 02-es egy természetes ajakszínű árnyalat, amolyan "my lips but better" feeling:D telitalálatos natúr szín ez is. Állaguk eléggé krémes és pigmentált, szépen szétterül az ajkakon, nem foltoz. Nekem több óra viselet után kissé ráncosodik, úgy tűnik, mintha nem lenne elég hidratált az ajkam, pedig ezzel nem szokott gond lenni amúgy más termékeknél, amik beváltak. Lehet, hogy jobban alá kéne hidratálnom előző este, mindenesetre ezért nem vonok le pontot, szeretem ezt a terméket. Illata nekem valami sütire emlékeztet, nagyon fincsi. Kopp mattra szárad, nem fog, étel ital nem szedi le, ha zsíros dolgot eszik az ember lánya és vigyáz a rúzsára, akkor meg lehet óvni:DD Micellás vízzel pedig irtó könnyen lejön, 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

TimyeK

2018. július 28.

Warsaw és Berlin árnyalatokban vettem meg kíváncsiságból, most ismerkedem a márkával. Nagyon tetszik a csomagolása, a kiszerelése és a színskála is. Az illata csodás, talán tényleg cseresznyés, vagy valami gyümölcsös cukorkához hasonló. Nagyon jól pigmentált, krémes, szépen terül és nem szárít, nem ráncosodik, nem potyog vagy pereg le. Nem szárad beton keményre, így kényelmes viselet. A pohár szélén nyomot hagy, párom arcán még nem próbáltam, remélem nem lesz tőle foltos. Tetszik, Glamour dekorkuponnal abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

sheol

2018. július 11.

Nekem is 02 Warsaw árnyalat van meg. Valóban nagyon óvatosnak kell vele lenni, de nálam működik, ha nagyon keveset viszek fel, jól hidratált és leradírozott ajakra. Evés után simán tudom javítani azzal, ha a lekopott helyeken újrakenem.
Allergiás vagyok a rúzsokra, szinte csak Bell termékeket tudok használni, és ez sem okozott gondot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

eprecs

2018. május 3.

Ragad és berepedezik a számon, többször próbálkoztam vele mindenhogy aláhidratálva, lehellet vékonyan kenve, kicsit vastagabban az eredmény ugyanaz, borzalmas. Ráadásul nem volt olcsó, úgyhogy marhára kivagyok rá akadva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.