Bellapierre

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. július 27.

Ár:   11 490 Ft

A Bellapierre alapozók természetes összetevői ápolják és védik a bőrt, a zsíros bőrűek önmagukban használhatják, a száraz bőrrel rendelkezők pedig összekeverhetik a nappali krémükkel, ezáltal úgy alkalmazhatják, mint egy folyékony alapozót.

Ár: 1990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost

NamelessWonder

2016. július 7.

Ez a legjobb alapozó. Nagyon jól fed. Vizes és száraz ecsettel nagyon természetes a hatása. Addig marad rajtad amég le nem mosodd (akármeddig is) és ez alatt se bántja a bőrt. Vízálló és a nap ellen is véd. Egy darab elég majdnem 2 évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

mkriszti

2015. január 22.

Szerintem csodás termék, úgy árulják egyébként, hogy korrektor, alapozó, fényvédő, púder
és sminkfixáló egyben, ami gyakorlatilag igaz is, ezért igénytől függően bármelyik funkcióra használható. :) Ezek közül talán fixálásra alkalmas a legkevésbé, mert akkor már túl sok rétegben kerül az arcra a porból. A gyulladt bőr allapotán is segít, rétegezve szépen fed is. Alapozás előtt szükséges hidratálni az arcbőrt (ez igaz talán minden por alapú alapozóra), ellenkező esetben nagyon száraz hatása lesz, persze ha valakinek eleve zsíros a bőre akkor azt szépen kiegyensúlyozza hidratáló nélkül is. Kabuki ecsettel érdemes felvinni, körkörös mozdulatokkal, a használatát könnyen meg lehet tanulni. :) Összességében nagyon jó kis termék, az árnyalatok közül is lehet válogatni bőven. Szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 22.

tetty08

2013. január 24.

Nem rossz alapozó, szépen fed, a bőröm is szereti, nem pattanásosodok tőle. Ezután nem szükséges púderezni. Nekem egész nap kitart. Nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem lehet találni hasonlót kedvezőbb áron.

Update: Sokat javult a bőröm állapota, aminek leginkább belső (táplálkozás,életmód) okai vannak. Néhány bőrhibától eltekintve (piros foltok), nincs szükségem korrigálásra. Azóta ezt a terméket korrektorként viszem fel lapos korrektorecsettel a takarást igénylő helyekre. Szuper a fedése, mégis annyira természetes, egybeolvad a bőrömmel. Sokan megjegyezték azóta, hogy igazi bababőröm van. Korrektorként 5* számomra, de mivel alapozóként árulják, marad a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.