Bellapierre

Ár:   12 390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 9.

Ár:   12 390 Ft

A Bellapierre kompakt alapozók tiszta ásványi pigmentekből készülnek, ezért nagyon finom és puha textúrájúak, ráadásul bőrnyugtató Jojoba olajat is tartalmaznak.

gilmorelany

2017. február 3.

Ma használom először, nagyon könnyűnek érzem; alá bella pierre primert raktam, szép fedést ad. Nagyon tetszik, hogy (nagyrészt) természetes összetevőket tartalmaz. Nálam is az eladó választotta a színt, és tényleg passzol, nem nagyon kellett válogatni, hogy ez most nem annyira jó, kicsit más szín kell. Jól passzol. Nem ad erős fedést, hiszen ásványi alapozó, akinek problámásabb a bőre, annak talán nem annyira ajánlott, de a zink benne segíthet a bőrnek.
Egyelőre 5*ot kap...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Egyelőre 5*ot kap...

vzorka

2015. július 19.

Tökéletes! A színt az eladó választotta ki nekem, pont olyan, mint a bőröm színe. Tényleg nem érezni, hogy alapozó van rajtam, valami mesés! Gyönyörű, egységes arcbőrt varázsol, mégsem ordít rólad, hogy alapozót viselsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288