Bellapierre

Ár:   9690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. július 27.

A Bellapierre pirosítókat sminkesek és bőrgyógyászok ajánlják minden bőrtípusra, érett és érzékeny bőrre egyaránt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox
Bellapierre 3db-os csomag
Ár: 4800 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

gilmorelany

2017. február 3.

Desert rose színben van meg, a fehér bőrömhöz tökéletes, nem feltűnő, inkább természetes hamvasságot ad, egyelőre szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

NamelessWonder

2016. július 7.

Több színben megvan. Nagyon jó. Egész nap tart. Tökéletes és pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Több színben megvan. Nagyon jó. Egész nap tart. Tökéletes és pigmentált.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499