Bellapierre

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,35 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   2,35 g

hzsvitamin

2018. április 1.

Szerintem nagyon király ez a márka. Eddig minden bevált ( Rúzst kivéve, azt csak Macet használok ). Kiváltképp, mivel Angliában nagyon olcsón lehet hozzájutni. Megéri minden Penny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

NamelessWonder

2016. július 7.

A szívárvány minden színében található, mindenre alkalmazható (a körömtől, a szemöldöktől, a száj vagy arcig), ez egy fantasztikus termém Nagyon pigmentált , és van matt és csillogó verzióban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

tetty08

2012. július 8.

Különleges alkalmakra nagyon jó választás. Brutálisan csillogó lesz a végeredmény.Hétköznapokra személy szerint én a visszafogottabb hatásra törekszem, emiatt csak a világosabb színeket tudom kihasználni. (pl highlighternek)
Akinek már megvannak a jól bevált hétköznapi színei és vmi különlegesre vágyik, annak tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499