Belmar Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A Belmar természetes samponok az egyetlen virág-víz alapú samponok. Így a tenzidek részaránya alig több, mint 10 %, és csaknem 90 % a bio minősítésű alkotórészek aránya! Ennek előnye: kevesebb, de annál hatékonyabb összetevő. A szelíd növénykivonatok nyugtatják a fejbőrt és különös alapossággal tisztítják a hajat.

Minden BELMAR sampon megkapta a NaTrue Biokozmetikum minősítését, így a legnagyobb ökológiai biztonságot nyújtják.

Összetevői révén kifejezetten a finomszálú haj ápolására alkalmas. Erősíti a haj struktúráját, tartását, teltséget biztosít a frizurának.

Összetevők: virág-víz (homoki gyopárfű*, ürömfű*, olívalevél*), illóolajok (homoki gyopárfű*, levendula**), kivonatok (olívalevél*, orbáncfű*), méz**, sodium cocoyl glutamate,  xantán

* ellenőrzött biológiai vadontermők begyűjtéséből

** ellenőrzött biológiai termesztésből

Kriszti1976

2019. március 13.

En most kiallok erte. Nem kell bele káros illatanyag es nem kell hogy habzo legyen. Pont ezt a ket karositot keruli ez a termek ezert a valaha legkimeletesebb sampon amit valaha hasznaltam. Zsirosodasra nem jo de a vekony hajat kimeli es apolja latvanyosan. Szerintem pont a vekony haj az, ami extra gyorsan zsirosodik. Tovekre mosashoz zsirosodas elleni sampon kell es a szaraz vegekre kimelo belmar szaraz hajra balzsam. Ezert nehez az apolasa....Viszont kellemes a hasznalata. Egyetlen a piacon ami ertekes viragvizbol keszult. Csak ajanlani tudom vekony hajra:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

dor1

2012. december 10.

Az illatát sajnos egyáltalán nem szeretem. Kimondottan büdös. Értem én, hogy natúrkozmetikum, de azért valami természetes illatot csempészhettek volna bele.. Egy vagyon ez a sampon, szerintem nem éri meg az árát. Arról már nem is beszélve, hogy nem habzik (persze ez is a natúrkozmetikumokra jellemző), mondjuk ez nem is lenne nagy baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Hidratálók: Honey

További info az összetevőről a KM-blogon >>