Belnatur

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyniki61, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Blondie1975

2018. május 27.

Ez alapvetően egy meleg masszázsolaj, én használom évek óta mint masszőr, nagyon szeretem én is és a vendégeim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.