Belnatur

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PDetti, az összetevőket feltöltötte: metabarbi, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít normalizálni a bőr funkcióit, egyensúlyba hozza a bőr természetes védőrendszerét, és szabályozza a bőr faggyútermelését, tisztán tartja a bőrt.

Aktív összetevők: acnacidol, bioecolia, magnólia, grapefruit, zöld tea kivonat, B3 vitamin, mattító mikroszivacskák

jujo

2019. szeptember 9.

Nagyon megszerettem. Mattít, lehúzza a gyulladásokat, az illata friss. Kicsit zselés állaga van, szuperül kenhető és gyorsan felszivódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

fethadri

2018. augusztus 10.

Ez az arckrém az összes bájnatúr termék között a legjobb illatú és valóban acne ellenes. A hátamon lévő acnékat is rendbe rakta. A Balance krémet is használom mellette. Negatívum, hogy valamiért morzsolódásra hajlamos, nem lehet bemasszírozni rendesen a bőrbe, pedig a megtisztított puha meleg bőrömbe krémezem. Lehet ez csak az én egyéni problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Guttzi

2018. április 21.

Hát még csak két hete használom, ùgyhogy még nincs átfogò véleményem a krémről, de rettentő jò illata van és nagyon jò sminkalap. Sokkal kevésbé fénylik át a CC krémem hosszú òrák után. Elég drága, tehát remélem a bőrömön is látni fogok hamarosan változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

nagyniki61

2016. április 22.

Az én kis csodakrémem :)
Könnyű, vizes àllagú krém, az első olyan termék, amitől nem fénylik a bőröm és valóban jó kis sminkalap. Szépen lehúzza a gyulladt pattikat is, a miteszerem is sokkal kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Az én kis csodakrémem :)

biki-ni

2014. július 8.

Már két hónapja használom és csodát tett az arcommal! Nagyon meg vagyok vele elégedve, a bőröm soha nem volt még ilyen szép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

lexena

2014. április 14.

Nekem ő az abszolút létszükséglet az arcomra, egyszerűen imádom! Nem kelt zsíros hatást, borzasztó gyorsan beszívódik, csak úgy issza a bőröm, annyira jó. Én a kozmetikusomtól veszem, ő is ajánlotta pár éve és igaza volt, tényleg csodás :) Aláírom, hogy nem olcsó, de én azt mondom, hogy amit az arcunkra kenünk, arra megéri kiadni többet. Sokáig elég, egyszerre kevés kell belőle.

Plusz jó tulajdonságnak még fel tudom hozni, hogy mióta ezt használom a sminkem is sokkal tartósabb, lényegesen könnyebben és egyenletesebben dolgozható el az alapozó az arcomon és nem is "fénylik át" olyan hamar a problémás területeken, mint azelőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

zitici

2014. január 8.

Kombinált bőrre szuper kis hidratáló, nagyon szeretem, sokáig elég!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Kombinált bőrre szuper kis hidratáló, nagyon szeretem, sokáig elég!:)

skincare

2012. április 17.

Gyorsan felszívódó, kellemes illatú krém, megjelenő aknéim és pattanásaim gyors megoldója!
Nyáron jobban kedveli a bőröm, de önmagában nekem olykor kevés a hidratálása.
Zsíros, kombinált bőrnek elég lehet. De pattanásokra, aknéra, faggyú-szabályozásra szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Nyáron jobban kedveli a bőröm, de önmagában nekem olykor kevés a hidratálása.

sminkesmas

2012. április 16.

Ennek köszönhetően szűntek meg a hosszú éveken át tartó bőrproblémáim, comedóim.
Kellemes állag, illat.
Gyorsan beszívódik, faggyú termelést szabályoz, nyugtat, mégsem szárít.
Nekem a "csoda" maga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Kellemes állag, illat.
Gyorsan beszívódik, faggyú termelést szabályoz, nyugtat, mégsem szárít.
Nekem a "csoda" maga.

PDetti

2011. május 22.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó hidratáló krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 22.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó hidratáló krém.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.