Belnatur

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PDetti, az összetevőket feltöltötte: metabarbi, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít normalizálni a bőr funkcióit, egyensúlyba hozza a bőr természetes védőrendszerét, és szabályozza a bőr faggyútermelését, tisztán tartja a bőrt.

Aktív összetevők: acnacidol, bioecolia, magnólia, grapefruit, zöld tea kivonat, B3 vitamin, mattító mikroszivacskák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gyucintia

2023. december 15.

Kozmetikusom ajánlására vettem meg, már a negyedik tubust használtam el. Nagyon pici elég, imádja a bőröm. Annyira puha lesz tőle az arcom, még egy krémtől sem lett ilyen. Továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 15.

szandi060

2023. június 8.

A kozmetikusomtól kaptam kis mintát, ez az első magas minőségű arckrém amit használok. Összetéveszthetetlenül jobb mint bármely krém amit eddig használtam, próbáltam már drogériás/koreai/külföldi oldalakról rendelt mindenféle hidratálót, de emellett még a legjobbak is eltörpülnek hatásban.
Egyébként egy tejfehér, nem túl vizes állagú krémről beszélünk, felkenve siklik az arcbőrön, nem kell 10 perceket várni hogy beszívódjon, nem ül rá a bőrre.
Negatívum, hogy borzasztóan illatos, teljesen elszoktam a parfümözött termékektől, így ez számokra elég zavaró. Az illata nem is nagyon halványul, viszonylag sokáig érezhető felkenés után is, aki érzékeny a parfümre, erre érdemes odafigyelnie. A másik nem túl szimpatikus összetevő a grapefruit kivonat, szintén érzékeny (rosacea!) bőrűek biztosan tudhatják hogy citrusféléket jobb kerülni az irritáció miatt. Beszerezni viszonylag nehéz, vagy árusító kozmetikusoknál lehet kapni, vagy online kell rendelni, ez utóbbi drágább, mivel szakemberek olcsóbban jutnak hozzá. Az ára egyébként szerintem nagyon korrekt, sokkal kevesebb kell belőle mint egy drogériásból, így azt merném mondani hogy jobban meg is éri.
Nap közben nehezen tudtam leállni az arcom tapicskolásával, mert annyira kellemes, púder szerűen puha volt az arcom tőle hogy csak na. Soha korábban ilyen kellemes hatást nem tapasztaltam még egy hidratálóval sem.
Összességében az összetevői miatt még vacilálok hogy beruházzak egy nagy kiszerelésre, de az biztos hogy egy egészen új dimenziót nyitott meg az arcápolásban.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 8.

NagyM

2022. június 9.

Annyira szerettem volna, ha beválik. Nekem sajnos nem mattított, zsírosnak éreztem a bőröm tőle, néhány próbálkozás után feladtam, a tünetek elmúltak. Egyszer visszatértem, mégegyszer adtam neki egy esélyt, de sajnos ugyanazt tapasztaltam.
Az illata kellemes, a kiszerelés elég lenne sokáig, emiatt nem egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 9.

Az illata kellemes, a kiszerelés elég lenne sokáig, emiatt nem egy csillag.

nudelover

2022. március 23.

Nagyon szeretem, nagy kiszerelést veszek belőle, megéri az árát. Felesleges a drogériás krémeket tesztelgetni, ami vagy bejön, vagy nem, és aztán pénzkidobás lesz.
A bőröm tiszta, puha, nem fényesít ki, jó az illata is, de nem irritál.
Télen én többet kenek, mert elég száraz a bőröm, vagy éjszakára egy testesebb hidratálót teszek fel, de nappalra csakis a purskin. Sminkelni is jól lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

A bőröm tiszta, puha, nem fényesít ki, jó az illata is, de nem irritál.

svdori

2021. február 14.

Már csak a nagy kiszerelést veszem meg. Egyszerűen tökéletes, az arctisztító tesójával együtt használom kb. egy éve. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Hajcie

2020. november 4.

Imádom... imádom az illatát az állagát és hogy fantasztikusan rendbe tette a bőrömet. A tisztítóval együtt használom. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. A top krém! Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Kár hogy nem találtam rá korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Nikoledo

2019. november 17.

A kozmetikusom ajánlotta ezt krémet, illetve a Belnatur termékcsaládot. Lassan 4-5 hónapnyi használat után csak ajánlani tudom mindenkinek. :Ö

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Alexandra1994

2019. október 18.

A kozmetikusom adta a krém mintát, hogy próbáljam ki. Véleményem szerint tényleg hatásos, könnyen felszívódo hirdatalo krém

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

jujo

2019. szeptember 9.

Nagyon megszerettem. Mattít, lehúzza a gyulladásokat, az illata friss. Kicsit zselés állaga van, szuperül kenhető és gyorsan felszivódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

fethadri

2018. augusztus 10.

Ez az arckrém az összes bájnatúr termék között a legjobb illatú és valóban acne ellenes. A hátamon lévő acnékat is rendbe rakta. A Balance krémet is használom mellette. Negatívum, hogy valamiért morzsolódásra hajlamos, nem lehet bemasszírozni rendesen a bőrbe, pedig a megtisztított puha meleg bőrömbe krémezem. Lehet ez csak az én egyéni problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Alpha Glucan Oligosaccharide
Vitaminok: Niacinamide

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.