Benecos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. március 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A vegán körömlakk nem csak szép és csodálatos ragyogást biztosít, hanem teljesen természetes is. Oxigén- és vízáteresztő, az avokádóolaj és a biotin által rendkívül gyengéd ápolja a körmöket.

Mentes az alábbiaktól: ftalàt, kàmfor,parabén, formaldehid, szilikon, toluol, kloroform.

20 árnyalatban kapható

clevergirl

2020. március 14.

2020.03.14.: Én a Bubble gum árnyalatot vettem meg próba képpen. Felbontva ugyanolyan "szaga" van,mint más körömlakknak,de miután megszárad elillan. A színe fáradt rózsaszínhez hasonló,nagyon szép! Két rétegben fed tökéletesen. Tartósságát még nem tudom,később updatelek! 💅🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol