Benecos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. március 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A vegán körömlakk nem csak szép és csodálatos ragyogást biztosít, hanem teljesen természetes is. Oxigén- és vízáteresztő, az avokádóolaj és a biotin által rendkívül gyengéd ápolja a körmöket.

Mentes az alábbiaktól: ftalàt, kàmfor,parabén, formaldehid, szilikon, toluol, kloroform.

20 árnyalatban kapható

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Biloba

2020. november 16.

Nekem "top coat" verzióban van meg, sokáig egyedül ezt használtam, nem fedőlakként, de nagyon hamar lepattogzott, egy napot sem bírt ki. Körömlakkra fedőlakként használva is ugyanúgy viselkedett, ha a körmöm kicsit behajlott, egyből megtört a lakk, majd szépen nagy darabokban le lehetett hámozni az egészet. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

floracska6

2020. július 22.

Azt gondoltam "mentes" körömlakk lévén pár napot sem fog kibirni. Hát nem így volt! Egy szaunas, uszodas hét után sem igazán kopott meg (bár én a fedolakkját is használom rá). Sztem nagyon megeri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

clevergirl

2020. március 14.

2020.03.14.: Én a Bubble gum árnyalatot vettem meg próba képpen. Felbontva ugyanolyan "szaga" van,mint más körömlakknak,de miután megszárad elillan. A színe fáradt rózsaszínhez hasonló,nagyon szép! Két rétegben fed tökéletesen. Tartósságát még nem tudom,később updatelek! 💅🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol