Benecos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Müller

Vegán

Árnyalatok: brown, gentle brown

Szilvaa

2020. július 23.

Sok szemöldökceruzát próbáltam már és elkeserítő, amikor nem fog rendesen. Ez nem olyan! Gentle brown árnyalatban használom, ami egy szép középbarna árnyalat. Mellette az Avon True Dual Ended Brow szemöldökceruza és Medium Brown árnyalatban a kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

orsesz

2019. december 5.

Sok szemöldökceruzát próbáltam eddig ez a legjobb! Végre találtam egy olyat, ami nem vöröses színű hanem világos barna (blonde árnyalat), így természetes hatást lehet vele elérni. Ceruza viszonylatban szerintem az eddigi legtartósabb, nyáron sem izzadtam le, a keféjét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Borsolina

2019. szeptember 9.

A leges-legeslegjobb szemöldökceruza,amit valaha használtam! Pont ugyanolyan színe van, mint a szemöldökömnek, így teljesen természetes hatású. Tartós, nem maszatolódik, matt hatású. A keféje tényleg nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. augusztus 28.

Ez a 2017. október elején, majd közepén frissített véleményem 2018-as frissítése:

A 3 árnyalat közül a legvilágosabb, blonde-ot választottam. Nem vöröses, hanem szép szürkés-barnás színtónusú. Nagyon jól illik a színvilágomhoz, szemem, szemöldököm színéhez. A ceruza jó állagú, teljesen matt színű, picit sem csillámos. (A terra naturi kicsit az volt.) Jól siklik, jól alkalmazható, természetes szín és hatás. Nagyon jó választás. A keféje nagyon jó. Ez a kedvenc szemöldökceruzám a Lavera blondeja mellett, ami szuper jó szintén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

midore

2018. január 29.

Brown árnyalatban szoktam venni vagy rendelni, alapdarab, pedig nem használom naponta, mégis, ha smink, akkor muszáj legalább átkefélni a busa szemöldökömet. :D Akkor használtam előszeretettel a ceruzarészt, amikor valamiért hullott a szemöldököm 4-5 éve, és foltokban hiányzott, kopasz foltok voltak benne. (Tényleg elég erős a szemöldököm, bár nem egészen Leonyid Brezsnyev.) A spirálos kefe része szuper, elég párszor alulról fölfelé kifelé párszor átkefélni a szemöldököt, és máris konszolidálódott a helyzet, nagyon szépen formáz, semmi gubanc, semmi vadasszony jelleg. (Amúgy, ha bárkit érdekelne, a szemöldököt éppúgy erősíti a ricinusolaj, mint a szempillát - fültisztító pálcika vattabuciját átitatni vele, és esténként átkenni a szemöldökvonalat: csodát tesz!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

magichand

2017. június 30.

Brown árnyalatot használom, jó hideg szín, semmi vörös beütés, nem oxidálódik (mint a Catrice filcese, ami zöldes lesz), a tartóssága nem vetekszik egy szilikonos termékkel, de nekem még soha nem mászott el. Vegán, natúr, 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Elyana

2017. április 22.

Sajnos nálam nem tartós, pedig a sminkem többi része teljesen a helyén marad egész nap. Nem mondom, hogy rossz, de nem veszem újra. Szépen siklik, jól lehet vele rajzolni, de amit észrevettem, hogy az előző szemceruzám nem volt ilyen egyszerűen rajzolós, mégis tartósabb volt a benne lévő viasz miatt. Szőke árnyalatban használom, a színe tényleg szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Videkilany

2017. április 6.

A szőke árnyalat nekem is iszonyatosan bejött. Mivel nem szeretem a vöröses árnyalatokat (nagyon elütnek a szemöldökömtől), ezért eddig szemöldökpúdert használtam (ARTDECO 5-ös árnyalat, azaz szőke). Ez a ceruza kicsit erősebben fed, de mégis természetes. Telitalálat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

jakani

2016. május 1.

Eddig a Catrice szemöldök ceruzája volt nálam a favorit, most bejött mellé ez is! Nagyon szuper, nem túl művi, szépen természetesen fed. A legvilágosabb -blond- árnyalatot használom a sötétbarna hajamhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

kékvelúrcipő

2016. április 7.

Az egyik árnyalatnak nagyon szép vöröses barna színe van, ami drogériatörténeti csoda, mert ez Magyarországon annyira ritka, hogy még a prémium márkákból sem tartanak vörösesbarna szemöldökre való termékeket! Remélem, hogy ebből a márkából nem fogják megszüntetni ezt a színt, mert akkor már tényleg szemöldök nélkül maradok!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.