Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stelly02, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

36 órás, lerobbanthatatlan dúsító szempillaspirál, ami drámaian dús pillákat eredményez anélkül, hogy elnehezítené azokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Katia88

2022. február 18.

Na ez az a termék amit sajnos nem lehet helyettesíteni. Ára miatt évek óta próbálok olcsóbb alternatívát találni, de képeletlenség. Mindent tud amit elvárunk egy spiráltól, hosszít, dúsít, göndörít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

KKNoemi

2022. február 18.

Szép hosszú pillákat eredményez, a dúsító hatása enyhébb. Kicsit nehezen szárad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

tonic

2022. január 29.

Nekem is van ilyen , a nagyobb kiszerelést vettem meg,bízva abban,hogy jó lesz. Jó is, nekem szép és egész nagy pillákat csinál a kis csoffadtakból,nem pereg, tartós is, a kefét volt nehéz először megszoknom,mert ennél ducibb,hagyományosabb kefét használok többnyire,de végül belejön az ember.Nem volt olcsó,de manapság mi az? Színe is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 29.

Madi

2022. január 29.

Szerintem ez a legjobb Benefit szempillaspirál, nálam simán veri a sokkal népszerűbb Roller Lash verziót. Imádom a keféjét, rugalmas, szépen szétválaszt, liftingelt pillákon is működik. A festék lassabban szárad be, mint a többinél, állagra is szuper, könnyen kenhető (nem úgy, mint a legújabb They're Real! Magnet, ami bontás után is szárazabb volt, mint ez egy hónap használat után). Harmadszorra veszem újra a mini kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Bettina0225

2021. november 17.

Jó kis spirál de abszolút nem éri meg a nagy kiszerelésre beruházni (de ez nem csak erre a markára igaz) szerintem az utazó kiszerelést könnyebben el lehet használni és nem szárad be olyan hamar mint a nagyobb társa. Gyönyörû pillákat csinál bár a nap végére panda szemeket látok a tükörben :D lemosni is könnyen lehet, illetve nem irritálta a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

patrusi

2021. április 15.

Nagyon szép pillákat csinál. Hosszabbít és picit dúsít is. A keféje nekem nagyon tetszik, szép egyenletesen tudom vele felvinni a pilláimra a festéket, egyáltalán nem tapasztja össze a szálakat. Általában két réteg kell a megfelelő eredményhez és plusz pont, hogy nekem egyáltalán nem kenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Ditti79

2021. március 22.

Van egy olyan megérzésem,hogy erről koppintották a Maybelline sky high spirálját.Olyanom ugyan nincsen,de mivel most minden is azzal van tele,van összehasonlítási alapom.Ennek ugyanolyan formájú a keféje és ugyanúgy hajlítható mindenfelé.Most jutottam hozzá csomagban,kedvezményes áron,egyébként sosem próbáltam volna ki.Amúgy nem rossz szempillaspirál,nálam egy rétegben is szépen működött,hosszabbította és kicsit dúsította is a pilláimat.Azért azt nem mondanám,hogy drámaian,de lehet,hogy ahhoz már több réteg kell.Minimálisan kenődik,de azért nem pandamacisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

csuyi

2021. január 19.

Mini kiszerelés van meg. Szeretem, elég sokáig elég is a méretéhez képest. 4 csillagot azért adok, mert itt a leírás szerint dúsít, amit én nem veszek észre :D Nálam sokkal inkább hosszabbít és szépen szétválaszt, sokszor második spirálként használom egy dúsító után rendezni a pillákat. Alsó pillákra külön szeretem a vékonyabb keféje miatt. Egyszerre nem visz fel sok festéket, lehet építeni a hatást. Lehet akcióban beszerzek egy teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

saripaisley

2020. november 6.

Hosszú, íves szempilláim vannak, ritkán festem őket. Ez a második kedvenc szempillaspirálom. Szerintem nagyon jó az állaga és a keféje is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

dbianka

2020. október 26.

A nagy hype ellenére nekem személy szerint sajnos nem vált be. Mert tényleg akartam szeretni. Egy mini verziót vásároltam, igazából használgattam, de semmi extra. Nekem a drogériás spirálok szintjén volt. Több rétegben nem volt rossz, de sajnos nekem nagyon lepergett és konkrétan pandamaci voltam tőle. Nem rossz, de nem is jó. Ennyit egy Maybelline spirál is csinál, pedig nekem tényleg nincsenek nagy elvárásaim, mert elég hosszú és sűrű pilláim vannak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.