Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stelly02, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

36 órás, lerobbanthatatlan dúsító szempillaspirál, ami drámaian dús pillákat eredményez anélkül, hogy elnehezítené azokat.

kovre91

2019. október 8.

Nagyon szeretem, tartós, nem maszatol és természetes pillákat ad, nem póklàbakat :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Ani79

2019. szeptember 25.

Imádom, imádom, imádom :) Reptéren vettem a mini verziót, nem olcsó, de feletébb megéri az árát.Rengeteg spirált próbáltam, de ez az első, ami még délután is tart és nem kenődik - még szemdörzsölésre se nagyon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

scorpionqueen

2019. július 30.

Ez is a misztikus reptéri vásárlásom meglepi csomagjában lapult, és mennyire jól tettem, hogy valahogyan megvettem! Engem spirálokkal nem lehet már lázbahozni. Túlvagyok régen a legjobbakon, a kevésbé jókon és kifejezetten rosszakon is, tényleg annyi mindent kipróbáltam már. És egyszer a semmiből előkerül a Benefit, és olyat csinál, hogy tátva marad a szám. Ha 100%-osan a tudatomnál vagyok, soha nem jutott volna eszembe, hogy a Benefitnél keressek spirált. Nem a spiráljaikról híresek, ha bárki megkérdezte volna, hogy gyártanak-e spirált, azt mondtam volna, hogy fogalmam sincs. Erre tessék.
Kezdjük egy fontos infóval: a saját keféje használhatatlan, azt csak kupaknak használom. Viszont van mindenféle formájú, fazonú eldobható spirál kefém (neten gombokért rendelhető), így amikor első alkalommal láttam, hogy milyen kis béna a saját keféje, elővettem az eldobhatók közül a kedvencemet. És lássatok csodát. Ében fekete, dús, ívelt pillákat lehet ezzel a festékkel ÉS egy megfelelő kefével elérni. A véleményeket olvasva látom, sokan a nem megfelelő eszköz miatt nem tudtak vele jó eredményt elérni. A tartósságára semmi panaszom nincs, a rekordokat döntő júniusi kánikulában viseltem, meg sem mozdult - ez az én szemeimen extremitásnak mondható.
(Nekem egyébként ez az egész kefe dolog kb. Heuréka élmény volt. Mennyi, de mennyi spirállal nem voltam elégedett azért, mert a keféje nem csinált szép pillákat?! Holott ennyivel megoldható lett volna a probléma - ha a festék maga jó. Ha nem, az más.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

szannamari85

2019. július 30.

UPDATE: Felhúzom 3 csillagra (szívem szerint max. 2,5 az a 3)... Tovább tesztelgettem, de a véleményem nem sokat változott. Abbahagytam a szempilla szérumom használatát, és idővel visszanyerték pilláim az átlagos méretüket, amit közepes hosszúságúnak mondanék. Itt már azért látok változást. Szépen hosszít, szépen szétválaszt (de ezt korábban is tapasztaltam), elég jó pillákat csinál, de továbbra is kenődik le-fel, mindenhova, oda is, ahova elvileg el sem ér a szempillám. Lehet csak velem van a baj, nem tudom... Újravenni biztosan nem fogom, mert továbbra is megbízhatatlannak tartom, otthoni használatra teszem fel, vagy ha elszaladok 1-2 órára, ami röhej egy ilyen drága szempillaspirál esetében.

Áh... második Benefit spirálom, de csalódás ez is. Hétköznapi pillákat csinál, semmi extra. Kenődik felfele, kenődik lefele. Egyetlen pozitívuma, hogy szépen szétválaszt. Drogériás spirálok között nem egy sokkal különb szempillaspirál van a Badgal árának töredékéért. Nem tudom mikor és hogyan használom el, de egy munkanapra, vagy egy olyan napra amikor nincs időm igazítgatni a sminkem ezt fel sem merem tenni :-/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Petra2424

2019. május 30.

Külföldön vettem tavaly nyáron, azóta már újra vettem, imádom, a legszebb és nagyon tartós. Előtte Lancome-ot használtam, de ez sokkal természetesebb és hosszabb pillákat ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

amazing

2019. május 10.

Ez egy szuper spirál, kellően hosszít egy rétegben is, egyszerű használni a keféje miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

kklaram

2019. április 9.

Imádom, egyszerűen csodálatos, hogy egyszeri felkenéssel is dramatikus hatást ér el a pillákon. Az árát leszámítva semmilyen problémám nincs vele, teszi a dolgát, de még hogy. Pénzgyüjtögetés után újravevös !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Tvylvis

2019. március 3.

Kifejezetten szeretem a Benefit They are Real spirálját (pár tubuson már túlvagyok), a Roller Lash sem volt rossz, de ezt annyira nem szerettem. Szép hosszú, szépen elválasztott pillákat varázsolt, tényleg látványos a hatás, viszont nekem délutánra, estére sajnos erősen potyogott, maszatolt a szemem alá. Elhasználtam, de nem veszem újra semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

fleur83

2019. március 2.

Olyan szempillaspirál ami egy rétegben is nagyon hatásos, nem kell három rétegben felkenni, hogy dús, és ívelt pillákat csináljon. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

klariitoth

2019. január 7.

Borzasztóan drága, eddig csak a mini verziót tudtam megvenni. Imádtam, mivel csodálatosan hosszú szempillákat lehet vele elérni, vízálló (és nagyon nehezen lehet lemosni sminklemosóval), viszont néha felkenődik a szemöldökömhöz, és kicsit potyog, de ettől függetlenül a kedvenc szempillaspirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.