Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stelly02, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

36 órás, lerobbanthatatlan dúsító szempillaspirál, ami drámaian dús pillákat eredményez anélkül, hogy elnehezítené azokat.

csuyi

2021. január 19.

Mini kiszerelés van meg. Szeretem, elég sokáig elég is a méretéhez képest. 4 csillagot azért adok, mert itt a leírás szerint dúsít, amit én nem veszek észre :D Nálam sokkal inkább hosszabbít és szépen szétválaszt, sokszor második spirálként használom egy dúsító után rendezni a pillákat. Alsó pillákra külön szeretem a vékonyabb keféje miatt. Egyszerre nem visz fel sok festéket, lehet építeni a hatást. Lehet akcióban beszerzek egy teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

saripaisley

2020. november 6.

Hosszú, íves szempilláim vannak, ritkán festem őket. Ez a második kedvenc szempillaspirálom. Szerintem nagyon jó az állaga és a keféje is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

dbianka

2020. október 26.

A nagy hype ellenére nekem személy szerint sajnos nem vált be. Mert tényleg akartam szeretni. Egy mini verziót vásároltam, igazából használgattam, de semmi extra. Nekem a drogériás spirálok szintjén volt. Több rétegben nem volt rossz, de sajnos nekem nagyon lepergett és konkrétan pandamaci voltam tőle. Nem rossz, de nem is jó. Ennyit egy Maybelline spirál is csinál, pedig nekem tényleg nincsenek nagy elvárásaim, mert elég hosszú és sűrű pilláim vannak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Vicuska918

2020. szeptember 11.

Nekem egyáltalán nem jött be. Nagyon sok festéket vesz fel a kefe, ezért összetapasztja a pillákat. Pedig egy hónapot hagytam állni. Pandamaci szemeket nem csinál, bár a szemöldököm alatti részre azért felmászik nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

timzs

2020. március 3.

Az eddigi legjobb szempillaspirál, amit használtam. Imádom, tényleg nagyon, dús és szép pillákat csinál, nem nehezíti el őket, szétválasztja nagyon szépen alul felül mindet. Hosszít is, és bár tényleg nagyon jól bírja, nem kínszenvedés lemosni. Nagyon érzékeny a szemem, de ezzel semmi gond nem volt, és nem is hullik napközben. Nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

RBoroka96

2020. március 1.

Szuper kis spirál, de szerintem türelmet igényel a használata. Ha kitartó vagy, szerintem megszereted! Nekem travel size van meg és az elején csalódtam benne, mert a keféje nagyon sok festéket vett fel és összeragasztotta a pilláimat, illetve (ez most is igaz, de sokat javult) nehezen száradt, így volt, hogy fent maradt egy kevés a szemhéjamon (rejtett) hiába hittem, hogy már megszáradt, nem kenődik. Kicsit félretettem, és most, hogy egy picit masszívabb maga a festék (nem száradt be természetesen) sokkal könnyebb vele dolgozni. Ha elfogyna lehet veszek egy újat, bár az ára nagyon húzós. :/ Aki imádja a spirálokat és a márkát próbálja ki, de lehet drogériás márkák is tudnak ennyit. Azért én örülök megvan nekem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

brb22

2020. február 2.

Nagyoon szeretem , egy réteget használva is szép hatást lehet vele elérni ,nem kenődik el a nap végére sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Vichy

2020. január 14.

Több beauty gurunál is láttam ezt a spirált, közülük többen is mondták, hogy "hétköznapokra" tökéletes szempillákat varázsoltak vele. Nekem viszont ennél extrább a hatása, (vagy legalábbis én annak érzem) nagyon hosszú és dús szempilláim lesznek tőle, szóval nálam működik a formula és plusz pont, hogy primer nélkül is tökéletes, nem maszatolódik és nem ragasztja össze a pillákat. A furcsa kúp alakú ecsettel pedig könnyebben tudom kifesteni az alsó pilláimat is. Mini és deluxe kiszerelésem van, de nagyon meggyőző, gondolkodom, hogy megveszem a rendes kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

kovre91

2019. október 8.

Nagyon szeretem, tartós, nem maszatol és természetes pillákat ad, nem póklàbakat :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Ani79

2019. szeptember 25.

Imádom, imádom, imádom :) Reptéren vettem a mini verziót, nem olcsó, de feletébb megéri az árát.Rengeteg spirált próbáltam, de ez az első, ami még délután is tart és nem kenődik - még szemdörzsölésre se nagyon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.