Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: r_ivan, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Professzionális erősségű korrektor. Szem alatti karikák, pattanások, hajszálerek - bármit elfed amit kell. Kapható 3 árnyalatban.
Kiszerelés: 3 g

Tvylvis

2019. május 2.

Elhasználtam majdnem egy teljes tégellyel, szigorúan a bőrhibákra. Szem alá nálam esélytelen volt, ahhoz túl sűrű, túl pasztás az állaga. A bőrhibákat viszont szépen elfedi, és kifejezetten tartós, főleg, ha utána egy pici púderrel fixáljuk. 01-es színben volt meg, ami az én eléggé világos, rózsaszín alaptónusú bőrömhöz túl sárgás volt. Jó termék, de a kísérletező szellem mindig győz, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: 30 fölött ez a textúra már nem igazán nyerő a szemkörnyéken :( de arcra pirosság, pattanás, bármi egyéb kikorrigálására még mindig szuper!

Évekkel ezelőtt találkoztam először Amerikában a márkával, és akkor vettem az első Boi-ing-omat. Azóta is, ha olyan országba látogatok, ahol árulják, betárazok egyet:) nekem a 2-es árnyalat tökéletes a szemem alatti lilás karikák korrigálására, szépen illeszkedik a bőrömhöz, és megfelelő a tartóssága is. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 30.

Bármit elfed, amit kell - nekünk pedig bizonyíték kell, nem ígéret!!! Szerintem ez a termék egyáltalán nem jobb, mint a drogériás, sokkal megalapozottabban dicsőített olcsóbb termékek. Számomra csalódás, többet vártam tőle, de egyáltalán nem nyűgözött le.
Nem tudom, hogy az új csomagolásba ugyanaz került-e, mint a régibe, de gyanítom, hogy igen, és csak modernizáltak a megjelenésén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

greta333

2017. január 5.

Nekem a 1es és 2-es árnyalatban is megvan. Az 1-es nekem kicsit túl rózsaszín tónusú, a 2-es pedig túl sötét. A kettőből ki tudok keverni valami megfelelő színt, de őszintén kinek van erre ideje... Nekem maga a termék sem vált be, szem alatti ráncokban megül, egyáltalán nem természetes. Pattanásokra se szeretem használni, mert nem tartós és a fedése se az igazi. Elég krémes a textúrája, de ugyanakkor meg szárít is. Nem nekem találták ki, biztos nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

annie8dreams

2017. január 4.

Jo termek de kicsit szarit. Ennek ellenere ujravettem mert tenyleg eltunteti a karikakat. Mot Sephoraban lehet kapni mini valtozatot egy highliterrel egyutt, 15$ ha kinszeretnetek probalni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Az egyik kedvenc (es legjobban bevallt) korrektorom a Mac Studio Fix mellett, de ez kremesebb egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

_ca_

2014. március 16.

Szem alá kenve is viszonylag jól viselkedik (bár a mélyebb ráncoknál óvatosan kell bánni vele, de mértékkel alkalmazva nem ül meg mindenhol). Egyéb apróságok eltüntetésére viszont tökéletes, igaz, szerintem ezt az utóbbi teljesítményt hozzák nála alacsonyabb árkategóriájú termékek is. Az viszont ritka nálam, hogy végszükség esetén mindkét célra be tudjak vetni egy korrektort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

r_ivan

2012. március 25.

Úgy hozattam, a szem alatti karikákra szerettem volna használni, ezért a 01es árnyalatot kértem. Sajnos nekem oda nem vált be, mert nem elég krémes és nehéz eldolgozni, plusz kissé szárt is (extra érzékeny ott a bőröm). Az arcom egyéb részére pedig sajnos túl világos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Réti_D_smink

2012. február 18.

Egyszer kipróbáltam, de nem igazán tetszett. A felkenést követően gyorsan púderessé változott, amit én nem szeretek. Persze ettől még másnak jó lehet, de az ilyennel én nem tudok szépen dolgozni. Egyébként fed, de nekem közepes a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.