Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,34 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mundow, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   $24
Kiszerelés:   0,34 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szuper könnyűvé teszi a szemöldök kitöltését és formázását. 12 órán át vízálló.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

claudia.nyilas

2021. január 19.

Jujj! Imádom! Pedig sosem hittem, hogy az Anastasia zselés pomádéit el fogom hanyagolni! De egyszer egy reptéren elcsábultam és azóta hozzá sem nyúltam az ABH pomádéimhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem de nem ez a legjobb mert nagyon hamar beszáradt. Viszont plusz pont neki mert ez az első szemöldök ceruza amivel tudok bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

maow

2020. március 29.

A természetes világosbarna hajszínemhez, amiben szőkés árnyalatok is vannak, a 3-as színt választottam. (Egy picit világos lett, mivel a szemöldököm sötétebb, mint a hajam, de azért el tudom használni, csak legközelebb a 3,5-es árnyalatot venném.) Tetszik, hogy nincs vöröses beütése, mint oly' sok szemöldökcuccnak. A kicsit viaszosabb állagának köszönhetően először nem túl sok színt ad le, így nem kell attól tartani, hogy túl erősre húznám ki a szemöldökömet, szépen építhető, természetes lesz a végeredmény. A másik végén található kefécske nagyon hasznos, hogy festés előtt, illetve után átfésüljem a szemöldökszálakat. Összességében jó terméknek tartom, viszont a NYX Microbrow ceruzáját is ugyanennyire szeretem, és az fele ennyibe kerül, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Veronika8614

2020. március 2.

Mini valtozatban vettem meg, de ezt se hiszem hogy el fogom hasznalni. Maga a ceruza nem rossz, gyorsan feltoltom vele a szemoldokom, ami egyebkent dus, csak vannak hianyosabb reszek benne.
En csak nem szeretem, hogy a ceruzatol hullik a szemoldokom, emiatt ritkan merem hasznalni, csak ha nagyon sietek, akkor nyulok ehhez. Egyebkent talan ettol kevesbe hullik, mint mas ceruzaktol, vagy talan az is szamit, hogy nem hasznalom mindennap.
Egyebkent az allaga pont jo, se nem tul kemeny, se nem tul puha, nekem tartos is.
Ki fogom probalni a marka szemoldokporait es zseleit is, tetszik, hogy sok arnyalat van, es hogy elerhetoek mini valtozatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

lulley93

2020. február 9.

Nem rossz, de szamomra tul bumszli, a Precisely, My Brow sokkal jobb. Igaz, ugyanannyiert ez sokkal tobb, de ha alig tudom hasznalni ezt, akkor nem megyek semmire a nagy “sporolassal”.🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

bugeyes

2019. október 9.

Update: Sajnos jöttem kicsit keseregni, mert amúgy mindent, amit előzőekben írtam, úgy tapasztaltam. Mostanában viszont későn értem haza, így a sminkem is tovább volt fent és ez a szemöldökceruza sajnos el-eltűnik, kicsit kenődik is. Én ezt a “csodás” zsíros bőrömnek tulajdonítom, de ettől még borzasztó kellemetlen. Ami még kicsit zavaró, hogy a használata során elkopik a kis háromszög alakú ceruza éle, így már nem annyira goof proof nekem sajnos. Pedig első pár használat után tényleg azt hittem szerelem lesz. :/

Röviden: pigmentált, könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni, nem kopik, tök jó, hogy van hozzá szemöldök fésű is. Nekem nagyon beválni látszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Yeliz

2019. július 24.

Utazás alkalmával egy neszesszert vettem, ami 3 db kis méretű terméket tartalmazott és az egyik egy ilyen szemöldökceruza volt. Azóta elég sűrűn használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem újra vevős lesz, mert könnyű használni, természetesen hat és nem kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Csillampor26

2018. december 9.

Nagyon egyszerű vele természeses hatású szemöldököt készíteni és pillanatok alatt megvan. Kicsit megkopik a nap végére, de legalább egyenletesen teszi azt. Külön örülök a végén lévő fésűcskének, nagyon hasznos. Nálam jár a plusz pont a csini csomagolásért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Első pár alkalommal nagyon nem tetszett, túl krémesnek éreztem a terméket, nem tudtam természetes hatást elérni vele, teljes pénzkidobásnak éreztem, aztán rájöttem, hogy hogyan tudom úgy használni, hogy jól működjön, és azóta azon gondolkozom, hogyan tudnám újra beszerezni. A 05-ös árnyalat tökéletesnek tűnik, egy kicsit lehetne kevésbé meleg árnyalatú barna, de a spirálos fejével eldolgozva már nem is látszik az enyhe elütés. Mindig úgy érzem, nagyon sokat használok belőle, de egy hónapnyi mindennapos használat után is alig kopott meg, a hegyezős ceruzás termékekkel ellentétben. Rajtam nagyon tartós, bár egy géllel mindig fixálom a szemöldökömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

AlexandraJ

2018. július 24.

A jó vélemények miatt vásároltam meg, de csalódás volt. Nem mondom hogy rossz a termék, de nem ér annyit, amennyibe kerül (itt 27€ volt Szlovákiában) Kemény a hegye, de egész jól lehet vele dolgozni, viszont számomra egyáltalán nem volt tartós, sőt nagyon csúnyán kopott. Mivel a színe viszont tökéletes, és lehet hogy ember függő, 3 csillagot adok🤔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.