Benefit

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Almi, az összetevőket feltöltötte: Currypie, Módosítva: 2016. április 9.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hajcsavarók inspirálta göndörítő és megemelő hatású szempillaspirál

Ár: 5.000 Ft , Eladó: dalmini
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Sopron , fizetés: Fizetés banki utalással, postával vagy foxposttal küldöm

magyaremese1999

2021. május 11.

Egyik kedvenc spirálom, szépen szétválaszt és göndörít, látványos pillákat csinál. Tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Madi

2021. május 10.

Kedvelem ezt a spirált, de nem a kedvencem. A keféje nagyon jó, viszont a festék hamar öregszik, szárazzá és picit csomóssá válik. Amíg új, nagyon jó használni, de sajnos pár hónap alatt romlik a minősége még akkor is, ha nincs minden nap nyitogatva. Kétszer vettem eddig meg, de harmadszor már nem biztos, hogy fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Grumpi

2021. január 4.

Sajnos túl van Hypeolva!Szépen elválasztja a pillákat és tökéletes pl műszempilla alá egy extra rétegnek.Finoman elválasztja a szálakat nem látni a külömbséget.Viszont magában abszolút nem dúsít.Pakolni kell pár réteget hogy látszódjon de akkor viszont pár óra múlva peregni kezd.Az ára abszolút nem éri meg!Egy Max F. szilikon Spirál ezerszer többet nyújt és fele pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Panni.w

2020. december 29.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit használtam. Egész nap fennmarad, nem potyog, nem kenődik. Valóban ad egy kis göndörséget a szempilláknak, szépen szétválasztja a pillákat.
Szempillagöndörítésnél megtartotta az ívet, és nem egyenesedett ki a szempillám a nap végére sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

jibjab

2020. október 18.

Egyet használtam belőle mini kiszerelésben. 6 hónap után cseréltem állagromlás és higiénés okokból, de addig nem volt gond vele. Nagyon fekete, szétválasztott pillákat csinál. Szép az összhatás, a keféje annyira szokatlan volt, de megszoktam. A Benefit másik szempillaspirálját használom, az drámaibb, ez természetesebb, de nagyon szép fekete. Nekem nem potyogott, nem csomósodott csak kb. az 5. hónap fele, ami szerintem mindennapos használatnál nem rossz. A lemosásához kell a kétfázisú lemosó, mert nagyon tartós festék. Nálam óriási előnye a márkának, hogy miniben is kapható, mert pont addig tart egy-egy mini szempillaspirál vagy tus, ameddig ajánlott a használata, mikor kezd romlani az állaga a mini kiszerelésnek a mindennapos használattól, addigra már higiénés okokból is megérik a cserére. Utolsó pozitívuma, hogy nem törte le a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

habostorta

2020. május 26.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg ilyen áron. Az én pilláimmal konkrétan semmit nem csinált. Mintha csak kifésültem volna őket. Ennyi. Pedig elég hosszú, dús és fekete szempilláim vannak, szóval nem nehéz velük bármilyen hatást elérni...még a leggagyibb, legolcsóbb spirál is csinál velük valamit, de a Benefit spirál az nem. És ennyi pénzért azért várna valamit az ember. Megmondom őszintén, ez a legrosszabb szempillaspirál amit valaha próbáltam. Nulla. Megkaptam vele együtt a tus verziót is, arról már ne is beszéljünk. Eddig az összes high end márkában hatalmasat csalódtam, nemhogy baromi drágák de esküszöm még rosszabbak is a drogériás termékeknél (bár lehet mindig kifogom a hibás termékeket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Na ez már valami! :) Minden forintot megér. Olyat is tud, amit még a reklámszövegek sem állítanak róla: fantasztikusan dúsít, csomómentes. Emellé szétválaszt, emel, ahogy ígérik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Amadea

2020. április 5.

Ajándékba kapott mini kiszerelést használok, meglepően tetszik, hosszít, dúsít (előtte szempillagöndörítővel előkészítem a terepet), és a rövid nyele ellenére is könnyű vele manőverezni. A festék érezhetően sűrűsödik, de továbbra is jól teljesít, nekem nem pereg vagy potyog, bár az alsó pillákra mást használok.
Nagy kiszerelésben nemigen fogom megvenni, mert magamhoz képest sok bontatlan spirálom van és a Maybelline darabjai, valamint a Lovely Vampire Lashes teljesen kielégítik az igényeimet - még jó, hogy a drogériás márkák erősek a szempilaspirál kategóriában.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

maow

2020. március 29.

Mini kiszereléshez jutottam hozzá, örömmel elhasználtam, mert szépen definiált, ívelt, dús pillákat csinált, viszont a festékével nem voltam teljesen megelégedve, hajlamos volt potyogni, illetve este kicsit nehezebben lehetett lemosni, mint a Maybelline vagy a L'Oreal spiráljaimat.
Nem rossz spirál, az én szememben semmi extra, a Maybelline Lash Sensational ugyanezt nyújtja (sőt jobbat) töredék áron. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

BloodEve

2020. március 14.

Egy kedves eladótól szereztem meg kis utazó méretben, mindig ehhez nyúlok, mikor megbízható sminkre van szükségem, nincs lehetőség nap közben korrigálni, rossz az időjárás, sokat könnyezem. A kefét pedig imádom,megtartom, mert nagyon kézre áll.

Hatás: látványos,ívelt, dús pillák egész nap
Kefe: hajlított szilikonos,tüskéi tökéletesen illeszkednek a pillasorra, nem vesz fel sok festéket, a homorú rész dúsít, a domború pedig kifésül és szétválaszt
Festék: a festék is jó minőségű, 3 hónap után sem szárad be, mivel tartós, ezért a pillákat megkeményíti, egy rétegben használom, több rétegben tapaszt
Megbízhatóság: egész nap tart, minimálisan pereg
Lemosás: olajos lemosóval is nehézkes
Ár-érték: kiváló termék, a nagy kiszerelésű kföldi oldalakon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Hatás: látványos,ívelt, dús pillák egész nap
Megbízhatóság: egész nap tart, minimálisan pereg
Lemosás: olajos lemosóval is nehézkes
Ár-érték: kiváló termék, a nagy kiszerelésű kföldi oldalakon drága.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.