Bentley Organic

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2290 Ft

A Bentley Organic különleges balzsamja eukaliptusz olajjal segíti a légutak tisztulását. A mellkasba masszírozva juttatja lélegzethez a kicsiket, olívaolajjal, karnauba- és méhviasszal ápolja bőrüket.

Nem tartalmaz parabéneket, fenoxietanolt, SLS-t, SLES-t, alkoholt. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2015. augusztus 14.

Hörghurut nyáron a legnagyobb kánikulában? Csak mi lehetünk ilyen mázlisták pont a nyaralás előtt! Azt sem tudtam hirtelen, hogy milyen gyógyszert adjak a gyereknek. Aztán eszembe jutott ez a balzsam! A szomszédom régóta esküszik rá, szívesen kölcsönadta. Hihetetlen, mennyire bevált! Már ahogy felkentem a kicsi bőrére éreztem, hogy milyen friss az aromája. Másnap estére kutya baja sem volt. Azóta én is vettem, kiváló készítmény!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene