Bentley Organic

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Naurel.hu, 1690 Ft

A Bentley Organic tusfürdője olívaolajjal, valamint teafa- és eukaliptusz olajjal kényeztet.  Natúr tisztító komponensei hatékonyan tisztítanak és kíméletesek a bőrrel.

Mentes a parabénektől, SLS-től, SLES-től, a mesterséges színezékektől és illatanyagoktól. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Zellerlevel

2016. szeptember 14.

Az utóbbi időben nagyon rákaptam a teafás termékekre, pedig anno nem bírtam a szagát, valahogy túl erősnek éreztem. Most viszont egyenesen rajongok érte. Ez a tusfürdő azonnal a kedvencemmé vált, mert annyira frissítő és ami külön jó, hogy nem szárítja ki a bőrömet. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

rosetta5

2016. május 25.

A csomagolása nem a legmegnyerőbb, de ami benne van, az nekem nagyon bejön. Nem szárítja a bőröm és nagyon tetszik a fűszeres illata. Sokan nevetnek rajtam, hogy hogy lehetek ekkora teafa- és eukaliptusz rajongó, de nekem ezek az illatok a frissességet idézik. Imádok vele zuhanyozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!