Bentley Organic

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1490 Ft

Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket, kiválóan helytáll a baktériumokkal szemben, miközben ápolja a bőrt. Használatához nincs szükség vízre. Organikus aloe verával kényezteti a bőrt.

Illatmentes készítmény. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Zellerlevel

2016. július 20.

Nagyon jól bevált. Szeretem, hogy nem vegyszerekkel kenegetem a kezem, ugyanakkor nem kell a buszozás, villamosozás miatt aggódnom. Elfér a táskámban. Sokkal jobb, mint a drogériás változatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

bingus86

2016. május 13.

Kézfertőtlenítő nélkül nem lépek ki az utcára. Ez nagyon bejött,nem ragad,nincs illata,viszont hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

aivil

2016. március 17.

Nagyon fontosnak tartom a kézfertőtlenítő használatát, főleg ott, ahol kisgyerek is van…. a bolti választék pffffff, csupa alkoholos termék, melyek mondanom sem kell, szétszárítják a kicsi bőrét. Ezért örültem, amikor megtaláltam ezt a bentley-s terméket, alapkellék a kicsi tisztasági csomagjában!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

szivarvany80

2015. december 9.

Sokszor nincs alkalmam kezet mosni, például amikor tömegközlekedéssel utazom. Évek óta használok kézfertőtlenítőt, de korábban csak az alkoholos változatokat ismertem. Azok nem jöttek be annyira, mert szárították a kezemet és az illatuk is nagyon erőteljes volt. Örültem, amikor megtudtam, hogy létezik bio kézfertőtlenítő is. Egyáltalán nem ragad, friss az illata, nem émelyítő és szépen tisztít. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid