Bentley Organic

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1090 Ft

A Bentley Organic egy levendulás különlegességgel varázsolja élménnyé a mindennapos testápolást. A természetes szappanban a levendula organikus esszenciái lágy elegyet alkotnak az aloe verával és a jojobaolajjal. Kíméletesen távolítják el a szennyeződéseket, miközben ápolják a bőrt.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Assocation minősítésével rendelkezik.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Felhasznalo888

2017. augusztus 3.

Egy közeli lejárati idejű 40 g-os utazó kiszerelésűt kaptam ajándékba egyik webes vásárlásnál.
Nagyon nagy reményeket nem fűztem hozzá, egy ideig nem is nyúltam érte, ott pihent a fürdőszoba polcon - de miután számomra is világossá vált, hogy a kecsketejes szappan mekkora kincs, izgatottan vettem elő ezt is, hogy kipróbálhassam és összehasonlítsam a kettőt.
Megállapítottam, hogy a mérete és alakja a legkézreállóbb mind közül, amit valaha kézbevettem.
Bár krémesen habzik és ez sem szárít úgy, mint a kommersz társai - valahogy mégsem ugyanolyan selymes a bőr utána, mint a magyar, vegytiszta kecsketejes "nagytesó" használata után. Egyszerűen más érzetet kelt a kecsketejes szappan használata, talán több benne az ápoló hidratáló összetevő...nem tudom...
Jó szappan, de nálam nem ez a nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Jó szappan, de nálam nem ez a nagy kedvenc!

Nono1322

2017. február 17.

A család nagy kedvence! Legelsősorban azért, mert nem szárítja a bőrt, tényleg élmény vele a fürdés, kézmosás. Az illata csodálatosan levendulás, érződik, hogy természetes, nem valami mű illatanyaggal készült. Több Bentley terméket is kipróbáltunk már és idáig nem csalódtunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

rosetta5

2016. június 15.

Mennyei levendulás szappan! Odavagyok az illatáért, nem túl tömény, inkább kellemes. Élmény vele fürdeni. Egyáltalán nem szárítja a bőrt, kiváló arcra is és a test minden pontjára. Nem cserélném el semmire!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

További info az összetevőről a KM-blogon >>