Bentley Organic

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1090 Ft

A Bentley Organic természetes szappanjában a méz gyengédsége párosul a fahéj és a vanília lágy esszenciáival, valamint a zab ápolásával.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, így kíméletes a bőrrel és a környezettel. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Felhasznalo888

2018. augusztus 27.

Csalódtam! A teafás - oliva olajos és levendula - jojobás tényleg jó szappanok, de ez a zabos számomra pénzkidobás!
A szappan illata, minősített vegytiszta összetevői és kézreálló formája miatt adok csak két csillagot.
De a smirgli jellegű durva radírozó zab szemcsék már szinte használhatatlanná teszik a szappant. Már kézmosáskor sem veszem szívesen kézbe, annyira zavaróan erős és sok szemcse van benne - komolyan nem tudom, hogy a gyártók ezt hogy képzelték???
Már a párom is szóvá tette, pedig nem szokása ilyensmit észrevenni vagy szóvá tenni.
SOHA TÖBBÉ NEM VESZEM ÚJRA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

SOHA TÖBBÉ NEM VESZEM ÚJRA!

Nono1322

2016. július 20.

Nagy kedvenc! Amikor használom, tényleg olyan érzés, mintha mézzel kenegetném magam. Imádom az illatát, kellemes és nem hivalkodó. Puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

denisawry

2016. május 18.

Fincsi az illata, egyből beleszerettem. Kellemes érzés vele kezet mosni, tusolni, nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 18.

rosetta5

2015. szeptember 3.

Rajongok a mézes szappanokért. Imádom, hogy selymessé varázsolják a bőrömet. A Bentley zabos szappanja a mézes változatok közül is a kedvencem. Elragadó az illata, tényleg élmény vele fürdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran
Hidratálók: Glycerin, Honey

Zabkorpa. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.