Benton

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Lágy textúrájú, könnyű hidratáló krém kakaó kivonatokkal és hialuronsavval. Nedvességet biztosít a bőrnek, a különböző növényi kivonatok pedig gondoskodnak a bőr simaságáról.

• Könnyű textúra, minden évszakban használható
  • Egészséges bőrfényt ad
  • Egyensúlyban tartja a bőr víz-olaj háztartását
  • Gyengéd formula (színező- és illatanyag nélkül)
  • Enyhén savas (pH 6)
  • Gyorsan felszívódik, nem ragacsos

Ajánlott száraz, feszülő bőr esetén; ha felborult a bőr olaj-víz háztartása; a külső környezeti hatásokra érzékeny bőr és durva, igénybevett bőr számára.

GNóri

2019. szeptember 20.

Kellemes krém, abszolút pozitív csalódás. Nincs illata, a textúrája könnyed, kicsit vizesebb, gyorsan beszívódik. Megfelelően hidratál, de azért annyira nem erősen vagy kiemelkedően, így száraz bőrre nekem csak az átmeneti időjáráskor jó, pl. tavasszal, vagy most kora ősszel, de hidegebb időben már kevés lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

selmeczireka

2019. szeptember 18.

Kellemes, szagtalan géles hidratáló. Puritot cseréltem le erre, nem mondom, hogy el vagyok ájulva tőle, de hozza azt, amit ígér. El fogom használni, de nem veszem újra. Normál, egyes részeken vízhiányos bőröm van, számomra éppen elég, talán sok is néha, azért figyelnem kell a mennyiségre. Olajos/zsíros bőrre szerintem nagyon sok lehet. 4 csillagról indult, de update-ben lepontozom 3 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Kimwifey88

2019. január 6.

Valóban könnyű textúra, nem zsírosít, nem nehezíti el a bőrt, szinte nem is érződik, hogy felvittem, nagyon kellemes, puha érzés az egyetlen, amit hagy maga után. Én kifejezetten megörültem neki, hogy nincs kakaóvaj illata, mert nem szeretem az ennyire émelygős illatot magamon, főleg nem az arcomon. Nem rég óta használom, de eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

nekoSX

2018. március 5.

Nem értem miért nem értékelte még senki ezt a krémet...
Igaz, hogy csak kb 1 hónapja kezdtem el tesztelgetni, de már most látszik, hogy nagyon jó kis termék! Egyszerű és nagyszerű összetevői vannak, nincs belegyömöszölve félszáz kivonat, ami a koreai termékekre annyira jellemző, mégis minden benne van, ami kell. Azért vettem meg, mert a kakaóvaj bármilyen formában nagy kedvencem és ez a krém a kakaó köré épül. Nem is csalódtam benne, tökéletesen hidratál, jól beszívódik, nagyon szeretem használni. A tégelyből kinyomva kicsit nehéz, kemény krémnek tűnik, de bőrre kerülve tökéletesen terül, öröm vele krémezni. Nagyon jól rétegezhető, nem kukacosodik, nem okoz semmilyen irritációt.
Egyetlen negatívuma számomra, hogy teljesen szagtalan, pedig a kakaóvajnak jellegzetes illata van, amit imádok. Most ez vagy túl van finomítva, vagy vmilyen vegyszerrel varázsolták szagtalanná, mert aki bio v illatmentes termékeket használ tudja, hogy ezeknek termékeknek is van vmilyen jellegzetes "szaguk". Kár.
Egyébként én a feltüntetett árnál jóval olcsóbban vettem, az ebay-en most már a Benton-nak is van hivatalos oldala és nyitási akciójukban minden 30% volt,
ezért be is szereztem mindent kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Nem értem miért nem értékelte még senki ezt a krémet...
ezért be is szereztem mindent kipróbálásra.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Madecassoside, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak