Benton

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $18
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

A márka kakaó és kakaómag kivonatára épülő termékcsaládjának a tagja. Nyugtatja, hidratálja és kiegyensúlyozza a bőrt, antioxidáns hatása van.

Nem tartalmaz alkoholt, illatanyagot, parabént.

zsofbar77

2019. május 6.

Pro: jól hidratál, állatkísérlet mentes, a szűkítőt ki lehet pattintani, így akár újra felhasználhatóvá válik a flakon, és persze szépen hidratál, az arcom hidratáltságán segített

Kontra: fél év alatt lejár, annyi idő alatt meg képtelenség ennyi terméket elhasználni, tartalmaz irritáló kivonatot, ami pirosságot is okozott (ezt sajnos utólag vettem észre), de ehhez az én bőröm hozzászokott

Úira venni semmiképp nem fogom, nem az a huha termék de azért egynek elment

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Úira venni semmiképp nem fogom, nem az a huha termék de azért egynek elment

ssyakaky

2019. március 12.

elhasznaltam, szerettem, de az imádott pyunkang yul essence toneremet nem taszitotta le a trónról. vizszeru folyos, en erzek egy nagyon pici illatát, nyilvan a benne lévő josagoket. pikkpakk beszivodik, azonnal megnyugtatja a húzódó bőrömet, 7skinezeshez idealis. sokáig elég, tervezem, hogy nyárra ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

ficeglobog

2019. január 31.

Nemrégen kezdtem el használni. Az arcápolási rutinom fontos része lett. Arc és sminklemosók után használom, Élvezem, hogy nincs illata, csak tiszta, friss érzés az arcon. Jó a csomagolása, vízszerű az állaga, de a csomagolásnak hála, nem ömlik a flakonból. Pici a tenyerembe, majd belepaskolom az arcbőrömbe. Pillanatok alatt beszívódik, semmi ragacsos, csak kellemes érzés. Száraz bőrömet sem irritálja. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

nekoSX

2018. november 20.

Szerintem ez ismét egy nagyon jó terméke a Benton-nak.
Színtelen, szagtalan vízszerűen folyós. Az hogy semmilyen illata nincs eleve egy álom számomra, végre nem kell elviselni az ilyen- olyan "természetes" illatanyagot a fejemen! Tökéletesen megnyugtatja a bőrömet a lemosások után, főleg ha double-triple-cleansing-el próbálom maradéktalanul eltüntetni a fényvédőt az arcomról, akkor nagyon érzem a szükségét. Minimálisan hidratál is, de nyilván nekem ez már kevés, bár nyáron a nagy melegben meglepődtem néha, hogy mennyire elegendő tud ennyi is lenni. Soha nem okozott semmilyen irritációt/kiütést/patit. És bár a leírás szerint elsősorban zsíros bőrűeknek tervezték, én tudom ajánlani a száraz/érzékenyeknek is. Maximálisan megérte az árát és újra is veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

Szerintem ez ismét egy nagyon jó terméke a Benton-nak.

i.napcsi

2018. augusztus 11.

Kellemes és könnyű toner,de csak nyárra illetve problémás,érzékeny bőrre ajánlom mert tényleg nagyon light,viszont jól rétegezhető!csak ezért adok csak 4pontot,egyébként jó kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Lencse

2018. augusztus 10.

Kellemes vízszerű hidrataló tonik. Csomagolása egyszerű, praktikus, könnyű adagolni. Irritaciót nem okozott, ugyanakkor semmi pluszt sem érzek a termek által. Ehhez képest magasnak tartom az árát. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.