Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Szappanok

Ez a magas bázikus ph-jú fekete színű, krémes állagú paszta a tradicionális berber testápolás gyöngyszeme. Zúzott olívabogyó tartalma révén E-vitaminban rendkívül gazdag, alkalmas minden bőrtípus gyengéd és rendszeres ápolására.
A test és arc tisztítására szolgál, alaposan "kimossa" a méreganyagokat a szervezetből, használatával a bőre valósággal megújul, feltűnően puha, bársonyos lesz. Narancsvirág illata igen enyhe, semleges, hogy minden igénynek megfeleljen.

ildi79

2016. október 24.

Problémás bőrre szerettem volna valami megoldást, már a sokadikat, hozzáteszem, de sajnos ez sem hozta a megváltást számomra. Az illatát egyáltalán nem tudtam megszokni, nekem nem tetszett. Nem hiszem, hogy valaha újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

iamlost19

2015. május 26.

Első használat előtt jól begőzöltem az arcom, hogy jobban hasson. A használati útmutatóban 10 percig írja a dörzsölést, én egy picit előbb lemostam, mert az arcomon picit égetett. :)
Sok változást nem tapasztaltam, hisz első próba volt, viszont az arcom selymes lett, feszült, és kevésbé zsírosodott.

Kíváncsi leszek a későbbiekre.

Update:
Hosszútávú tapasztalatom alapján csak közvetlen a lemosás után tapasztaltam változást a mitesszereim terén, akkor selymes az arcom, puha, és eltűnnek a kis fekete pontok, de úgy fél óra elteltével minden változatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

Kíváncsi leszek a későbbiekre.

Update:

Kencemániás

2015. január 23.

Írok erről a Berberről is, mert ehez is volt szerencsém. Nekem olajos, érzékeny, de felületileg száraz a bőröm. Erre nagyon nehéz jót kenni, akinek ilyen bőre van az tudja. Ez a szappan nagyon "durván" tisztít, a pórusaimból szinte kiszippantja a faggyút, extra puha lesz a bőröm utána. Nem szabad csak hetente 2-szer használni, mert erős anyag, de a Ghassoullal együtt nagyon jó. Az egész testre használható, nekem a hátamon és dekoltázsomon lévő bőrt is rendezte, már nem olyan pattis, néha van 1-1 és nem kell magam takargatni végre nyáron sem.
1-2 használat után egy terméket sem érdemes véleményezni, nekem ez is a 4-5. alkalom után volt igazán meggyőző, 1 éve használom, jobban néz ki most a bőröm, mint 10 éve!. Nekem ez is max pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Azrail

2014. december 20.

Én Dago fürdőként próbáltam, és a bőröm meghálálta a gondoskodást.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 20.

Én Dago fürdőként próbáltam, és a bőröm meghálálta a gondoskodást.:)

Flami

2014. február 1.

Egyszer használtam, nem is lenne szabad ilyen hamar véleményezni, de egyelőre nálam ennek sincs sok hatása. Az illata nem valami kellemes, nem tapasztaltam, hogy a bőröm bárhol olyan fantasztikusan megújult volna. Elhasználgatom és remélem, jöhetek majd felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 1.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate