Best of Beauty 2019

Berber Beauty

Ár:   5550 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Testápolók

Természetes vulkanikus eredetű agyag, muskátlivirág vízzel lágy pakolásként kiváló mosakodáshoz, tisztító és nyugtató hatású arcra és testre.

Korsolya

2019. április 5.

Kicsit erős nekem az illata, de a hatása kompenzálja azt! Napi szinten az esti arclemosáshoz használom. Nedves bedörzsölés után pár percig az arcomon hagyom, még mielőtt csípni kezdené, lemosom. Csodásan kitisztítja a pórusaimat, picit össze is húzza azokat. Felfrissít, üde, pihe-puha bőr a végeredmény. Hetente 1-2x pakolásként használom. Kezdetben csíp, de nem tart sokáig. Nagyon jól kordában tartom vele a kombinált bőrömet! Újra fogom vásárolni! Csak az erős illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

agica81

2018. december 18.

Csodálatos természetes illata van (nekem rózsaillatú, de az összetétel szerint muskátlivirág vízzel készült), nem riasztó műszagÚ, hanem ez maga a természet. A kislányom is oda van érte, mikor fürdésnél egy cseppet adok a kezére hogy jól kenje át magát vele. Lágy kenhető állagú, selymes. Felkenve egy ici-picit csípős, amíg meg nem szokja a bőröd. Gyorsan szárad, tényleg elég az a 15 perc, de azt érdemes relaxálva tölteni, mert ennyi minden hölgynek jár. Nagyon szeretem, mert a lemosása is egyszerű és utána a bőröm selymes és illatos tőle. Lágyan dolgozik. A hajamra is kentem már egy jó kis sós- fürdőolajos wellness fürdőzés során és lemosva egész élettel teli textúrát kölcsönöz a hajnak. Nekem gyenge-zsírosodásra hajlamos egyébként a hajam, mindig keresgélem kipróbálásra azokat a tiszta, méregmentes kozmetikumokat, amik legalább egy-két nappal megtoldhatják a hajmosás idejét. Az egész testre, arcra és hajra is kenhető ez a termék, aki most ismerkedik a különleges otthoni wellness termékekkel azoknak kezdésnek nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

hamamelis

2018. április 15.

Amikor meghozta a futár, a csomagoláson keresztül éreztem a szagát. És ez számomra nem pozitívum. Egy arckrémmel együtt rendeltem, és mindkettőnek nagyon intenzív az illata. Rossz érzésem ellenére kipróbáltam, de szinte rögtön csípte, marta a bőrömet, le is mostam, de tök vörös lett az arcom. Írtam a forgalmazónak, hogy nem lehet-e, hogy egy adagba túl sok illóolaj került, de azt írták, hogy egyéni allergia lehet. Visszaküldtem, visszakaptam az árát. Viszont a benne lévő gerániumolajat ismerem, használtam már normális mértékben krémben, az allergia kizárt. És ilyen erős illata csak hatalmas mennyiségű olajtól lehet, ami szerintem teljesen felesleges, ez okozhatta az irritációt. Maradok a zöld agyagnál, amiből magam keverek szuper arcpakolást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Tekka

2017. április 13.

Már a második tégelyt használom és a harmadik megrendelve, univerzális csodaszer, nagyon jól tisztít és hajmosásra is szuper. Annyi hogy nekem az arcomra kenve pakolásként néha nagyon könnyezik tőle a szemem de megéri mert szebb lesz tőle a használata után a bőröm. Pakolásként hetente 1-2x használom, tisztításra pedig napi szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Scara

2017. január 6.

Kedvenc arcpakolásom volt, több tégellyel elhasználtam az elmúlt 2-2,5 év során. Meg is rendeltem a következő adagot, viszont az új, megváltozott puding-szerű állaga nagyon nem tetszik. A régi verzió sűrű, agyagszerű volt, szép egységesen lehetett felkenni a bőrre és az illata sem volt annyira intenzív mint mostaninak.
Nagy kár érte, mert így nem valószínű hogy újra megrendelem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Nagy kár érte, mert így nem valószínű hogy újra megrendelem.:(

lolinno

2016. június 7.

a kedvenc arc és testradírom. Közepes szemcséi vannak, amit nagyon szeretek és az érzékeny bőrömön is szuper munkát végez. Tisztít és táplál egyben. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

ErzsebetNatural

2016. január 18.

Tiszta szívvel ajánlom mindenkinek! Ha bőröd állapotán javítani szeretnél, vagy csak szeretnéd megőrizni egészségesen, akkor is.
2. dobozzal használom, megéri az árát, sokáig elég.
Mindennapos használat esetén: fürdés előtt felkenem vékonyan az arcra, dekoltázsra, vagy akár az egész testre (akár hajra is), fürdés végén lemosom.
Heti 1-2 alkalom: pakolásként, a leradírozott arcbőrre felviszem, hagyom megszáradni, lemosom.
Hatás: picit csípi a bőrt (imádom, hogy érzem, ahogy dolgozik), majd amikor lemosod, pihe puha arcbőrt eredményez. Hosszú távon sokat javít a gyulladásra hajlamos bőrömön. Liszt-, cukor-, tejmentes táplálkozással és Berber beauty sófürdővel kiegészítve kész a bomba biztos bőrszépítő egészségprogram :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

2. dobozzal használom, megéri az árát, sokáig elég.

Kencemániás

2015. január 23.

Most találtam rá erre az oldalra, a Berber termékeket viszont már 1 éve használom.
A Ghassoul nálam egy napi arctisztító termék, amivel időnként hajat is mosok, mivel erősíti a hajhagymát és szinte őrült módon növeszti a hajat :) Tartást is ad a hajnak, nekem nagyon száraz roncsolt hajam van, ennél a hajtőre érdemes csak tenni belőle, de nagyon jó, lassan lenő a roncsolódott rész.
Arcra és testre pedig azoknak ajánlom, akiknek szintén olajos, fénylő, tágpórusú, néhol pattis és érzékeny bőre van, mint nekem, mert valami CSODA! Ennél jobbat eddig én nem találtam, pedig sok márkát kipróbáltam (nem csak 1-1 hónapig tesztelve), ez nekem bevált pakolásként is, úgy szépen kisimítja az apró ráncokat is. Hiperszuper! Az ára nagyon jó, sokáig elég az egy doboz, majdnem beszárad már a vége, olyan sokáig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

encimokus

2014. június 8.

Pár hete használom az esti arcmosáshoz. Pár percig dörzsölöm, majd leöblítem, alkalmanként pedig rajt hagyom fürdés végéig. Óriási adagot kapunk, sokáig elég. Csokipuding színű és állagú, könnyen kenhető, enyhén szemcsés, így radíroz is. Nem érzem, hogy kiszárítaná a bőröm, selymes, tiszta érzet marad lemosás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 8.

Flami

2014. január 30.

2013.06.10.
Nagyon finom muskátli illata van. Az állaga olyan, ha szabad ilyet mondani, mint a sár, amiből pogácsát sütöttünk a homokozóban gyerekkorunkban. :) Használom testre, arcra. Első alkalommal túl vékonyan kentem fel arcpakolásként, akkor semmi hatását nem láttam. Később aztán feltettem jó vastagon és megvártam, amíg megszilárdul, utána mostam le, jó piros lett az arcom, mint a paprika. Kb. negyed óra múlva aztán megnyugodott és igazán sima, szép bőr köszönt vissza a tükörből. Nekem kombinált bőröm van, de ez szárít picit.

2014.01.30.
Mostanában használom reggel és este is, kihagyva a szemkörnyéket és nagyon jó. Tiszta, üde, enyhén rózsaszín, kipihent bőrt eredményez. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

2013.06.10.

2014.01.30.