Berber Beauty

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Samponok

Különleges, vitalizáló sampon, használata minden hajtípusra ajánlott. A Ghassoul természetes, vulkanikus eredetű agyag és az értékes argánolaj speciális keveréke selymes, fényes és tartással teli hajat varázsol.

gangix

2018. július 20.

Vékony szálú, kevés és nagyon hamar zsírosodó hajam van. Sok-sok próbálkozás után ez az sampon, amivel 1,5-2 napra ki tudtam tolni a hajmosást (a minden reggel helyett). Sorstársaim bizonyára tudják, hogy ez mekkora ajándék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Tekka

2017. április 13.

Elég drága sampon de szerintem tényleg megéri az árát, rengeteg babahajam lett tőle és nagyon jó tartást ad a hajamnak. Emellett fényes és puha lesz tőle a haj, nem utolsó sorban az illata is isteni, szerintem mindenképpen megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

gumibogyo11

2017. január 6.

Megvettem mondván, hogy szeretnék átállni a natur termékekre. Az első próbán túl van egyelőre kétesek az érzéseim. A kis 150ml-s doboz szerintem gyorsan el fog kopni, ami ár érték arányban nem a legjobb hír, mondjuk ha beválik akkor az sem fog zavarni annyira. Az illata hát olyan semmilyen, még ezzel is ki tudok békülni. A nem habzása már nagyobb probléma, bár régebben használtam szinte hab nélküli sampont és emlékeim szerint hozzá szokott a hajam. Szóval a nemhabzása miatt kicsit nehézkes volt kiöblíteni és nem tudom hogy lesz ez, ha felteszek előtte egy olajos pakolást a hajamra. A hajam mondjuk szép állagú lett, de ez félig betudható a balzsamnak is.
Szóval most 3 csillag, aztán majd jövök updatelni

Update:
Lassan egy hónapja használom, egészen összebarátkoztunk. Az második használat óta úgy használom, hogy egy kis üres flakonba nyomok 2-3at majd azt felhigítom vízzel. Az első samponozásnál nem nagyon habzik, a másodiknál már elég jó lesz. Az olajat is szépen lemossa a fejbőrömről, úgyhogy igazán nincs okom panaszra. A hajam nagyon puha lesz szinte kéreti magát a simogatásra, de még nem vagyok 100%-ra meggyőzve az újravásárlásról.

Most telik le a 3 hónap és kb még 1 mosásra elegendő van benne. Kétesek az érzéseim, de azt hiszem maradunk együtt. Nem azafajta termék amiért élek halok, de teszi a dolgát. Összebarátkoztunk, rájöttem hogyan használjam így a következő flakon szerintem tovább fog tartani. Részben szerintem ennek is köszönhető hogy most heti 1szer mosok hajat. Azt nem mondom, hogy a hétvégére is pomázik a hajam, de olyankor általában megfejelem egy olajos pakolással amit éjjel is rajtahagyok, majd mikor reggel megmosom tökéletesen lehoz minden felesleges olajat annak ellenére, hogy nem nagyon habzik. Ez nálam nagy szó, mert korábban az iszonyat habzó samponok is olajosan hagyták a hajamat ami rögtön +1 mosás. Az az igazság, hogy nem nagyon találtam még olyan sampont aminek ilyen szépek lennének az összetevői és emiatt most megkapja az 5 csillagot. Láthatjátok, hogy nem indult túl fényesen a közös életünk, de miután elhagytam a hajformázó cuccokat a sok szilikont és egyéb barátait utána sokkal jobban éreztem, hogy ez a termék is működik és egyre jobb. Lányok ha szeretnének egy sampont ami kíméletesen tisztít, pont azt adja amit kell akkor ez egy jó választás lehet.

Közben el is fogyott én pedig nem vettem újra, gondoltam elhasználom azt ami még ezelőttről maradt. Ugyan régebben azzal se volt problémám, de most így ezt elhagyva érzem, hogy mennyire jó is volt. Míg ezt használtam heti 1szer mostam hajat és 4 nap után is olyan tartása volt a hajamnak hogy csak na, most egy másik samponnal már mosás után lelapul és nem is lehet mit kezdeni vele. Fele annyira selymes és szinte kezelhetetlen. Ja és rögtön 2 mosással kezdtem mert az nem hozta le az olajat. Egy szó mint száz megrendeltem a következő adagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Szóval most 3 csillag, aztán majd jövök updatelni

Update:

Seawater

2016. április 27.

2. flakont is megvettem. Tetszik, hogy tovább megmarad a frissen mosott haj érzése. Puha a hajam tőle és a tartása is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

hzsuzs

2015. november 20.

Jó ez a sampon, jó az illata, szép lesz a hajam tőle, de iszonyatosan drága :( ennyit szerintem nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

zorica85

2015. július 11.

Lassan egy hónapja használom ezt a sampont és abszolút kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Kitűnő az állaga, jól habzik, fantasztikus illata van. Szépen tisztít, utána rendkívül fényes a hajam. És itt jön a de, sajnos én nem tapasztalom az extra tartást a vékony szálú hajamon és még úgy is érzem, hogy az egyébként is gyorsan zsírosodó hajam még gyorsabban zsírosodik tőle, pedig pont ezért ruháztam be rá, hogy hátha ki tudom tolni egy picit a hajmosások sűrűségét. Így számomra sajnos nem éri meg az árát. :( Természetesen egyből két tubusra is beruháztam, mert ugye elég nehéz hozzájutni, az egyik érintetlen, de majd szépen lassan, felváltva másik samponnal elhasználom ha a nyakamon marad. Egyébként valószínűleg az én hajtípusomnak nem jó, ettől nem írom le végleg, mert ahogy olvasom sokaknak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

diamond69

2015. július 9.

Nem segít semmit a hajamon. Egyszer kétszer csodának hittem az elején, de rájöttem, hogy nálam nem ér semmit. Utálok vele hajat mosni, egyáltalán nem habzik magában.. előtte egy másik bio samponnal szoktam hajat mosni, na utána már ez is habzik.. Haragszom rá, bár kezdek nagyon biztos lenni abban, hogy a probléma nálam van és egyszerűen csak nekem nem használ semmi, ha meggebedek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

akascha

2015. április 20.

Elhasználtam egy tubussal, így már tudok vélemény írni róla. Nekem zsíros és korpás is a hajam, már egy ideje natúr termékeket használok, így örültem ennek a samponnak, mert ajánlják ilyen problémákra is. Sajnos nekem nem szüntette meg a korpásodást, a zsírosodást is csak kis mértékben csökkentette. Tényleg pudingra emlékeztet az állaga és egyáltalán nem habzik, amit mondjuk már megszoktam, mióta natúr samponokat hasznok. Az összetevők nagyon szépek. Első használat után, amikor csak simán megmostam vele a hajam, mint a normál samponokkal furcsán zsíros maradt a hajam, aztán próbáltam úgy is hogy felhígítottam vízzel így könnyebb eldolgozni a hajon mert lesz egy kis hab és kimosás után sokkal jobb lett, valószínűleg így már jobban ki tudtam mosni a hajamból a sampont. Az illata nagyon finom, imádom, és ha sikerül jól kiöblíteni szép selymes lesz a haj. Az ára viszont, nálam nagyon veri a lélektani határt, így mivel a problémámat nem oldotta meg kénytelen vagyok tovább keresgélni a megfelelő sampon után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Prnr

2014. december 2.

Hajolaj kimosására nekem nem vált be, de ha előtte nem kentem a hajamra semmit, akkor tulajdonképpen szép tartása lett mosás után, és szép fényes is volt. Viszont szerintem nem nyújt többet mint az olcsóbb natúr termékek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

hajasbaba

2014. február 23.

Encimoklussal értek egyet. Nekem sem csökkentette a zsírosodást, ugyanúgy két naponta kell mosnom a hajam, így viszont rohamosan fogy és nem akarok kiadni havonta 4200 pénzt egy samponra.. Mióta ezzel mosom a hajam, azóta sokkal lassabban szárad hajszárítóval és olyan ragacsos érzete is van hátul a hajtöveknél, pedig alaposan kiöblítem, vizesen nem is érezni... Az illata viszont nagyon finom és vicces puding állaga van. Ezt a flakont még elhasználom, próbálkozom vele még, de újra venni biztosan nem fogom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate