Berber Beauty

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a finoman könnyű, speciális bázikus hatású hidratáló krém különlegesen összetett bőrmegújító formuláival hosszantartóan harmonizálja a bőrstruktúrát, rendszeres használata hidratálja az érzékeny és kiszáradt bőrt is.

Az aloe vera dzsúz, a hamamelisvíz, mint természetes hidratáló anyagok, védik a bőrt a kiszáradástól, hatékonyan támogatják a bőr folyamatos megújulását. A készítmény gingko biloba tartalmával ajánlott az érett, érzékeny és rozeaceás arcbőr ápolására is. Arganolaj és sárgabarackmag olaj tartalmának köszönhetően gyorsan felszívódik, ezért érdemes többször ismételni a bőr és a dekoltázs lágy bepaskolását ezzel a lágy, visszafogottan illatos krémmel. A finom zsírsav összetételnek köszönhetően gyengéden ápolva, mélyen táplálja a bőrt, nem képezve rajta zsíros réteget.

hamamelis

2018. április 15.

Nagyon erős a illata, a bőröm nem szerette, próbálkoztam vele párszor, de mivel nem volt jó, nem volt kellemes érzésem utána, de még csak hidratáltságot sem éreztem, elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. április 25.

Az új keverésű krém már nem csípi az arcbőrt, állaga tömörebb, ami szintén előnyére vált. Könnyen felvihető, gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, az illata nagyon jó. Az összetevői változatlanok, de az új keverésben az összetevők mennyiségében van változás, "finomították" és határozottan jobb lett. Így egy nagyon jó és hatásos arckrém lett belőle. Érzékeny bőrre is nyugodtan használható, nekem is ilyen típusú a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 25.

Kencemániás

2015. március 5.

Már használtam ezt a krémet, ami igazából nem az a típusú krém, mint amit megszoktam, használat után le kell öblíteni a bőrről, tehát inkább krémpakolásnak nevezném.
Viszont most is rendeltem belőle, és meglepődve tapasztalom, hogy új formulás a krém, most már nem kell leöblíteni és az illata is kicsit másabb, de nagyon kellemes, nekem ez most még jobban tetszik.
Nagyon jól hidratál, nekem olajos és szárat is egyben a bőröm, de ez nagyon bevált.
Max pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

Max pontos!

eisenhauer_virginia

2014. december 27.

Szeretem ezt a terméket is a berber beauty-tól. De nem használom az arcomra, mert meglehetősen csípi az érzékeny arcbőrömet. Ez persze csak átmeneti, de nehezen viselem ezt az érzést. Amit viszont a testem bőrével produkált, az maga a csoda. A dekoltázsomat tökéletesen kifeszítette, a bőröm selymes, finom. Az illata kellemes, de nem erős. Finom állagú a krém, a bőr gyorsan felszippantja, mert mindenre szüksége van, amit ez a termék tartalmaz. És nem hagy maga után olajos érzetet. Nr 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 30.

Csalódtam ebben a krémben, mert egyszerűen, mint egy zselé megmarad a bőrön, hiába paskolom. Ha túl keveset rakok fel, megszárad és apró kis száraz darabokban jön le, olyan mintha hámlana az arcbőröm. Illata enyhe, fehér színű, állaga zselés, könnyen lehet felvinni, hatása jó lenne, ha a fentebb leírtak nem lennének. Nagyon sajnálom, mert reménykedtem, hogy jót fog tenni a rozaceás bőrömnek, de csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 30.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice