Berber Beauty

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Testápolás

Ez a különleges kompozíció a Szahara homokszemeivel tisztítja, radírozza le az elhalt hámréteget, tiszta összetevői, esszenciális illóolajai lágyan puhítják a bőrt, előkészítve a további kezelések jobb felszívódását. Kellemes, fahéjas fűszeres illatával az egyik legjobban keresett Berber Beauty bőrradír! Aloe Vera dzsúzt tartalmaz, mely köztudottan ellenszere bizonyos örökletes bőrfoltoknak, mindemellett gyulladáscsökkentő és bőrhidratáló tulajdonságaiért becsüljük nagyra. A készítmény ideális arányban tartalmazza a mechanikai dörzshatást biztosító természetes súroló elemeket (a Szahara aranyló homokszemeit) és a bőrnyugtató, bőrtápláló hatóanyagokat (pl.csodálatos vitalizáló datolyapépet).

turbolya

2016. április 26.

Tavaly maga alá gyűrt a Berber Beauty marketingje és kisebb vagyont szórtam el náluk. Ennek a radírnak még mindig megvan a bő fele, összefoglalóan azt mondanám róla: halottnak a csók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

nickie23

2015. január 27.

Cosmioról rendelt őrleményt tettem bele. Így már érezhető a radírozó funkció. Kicsit még sokat is tettem bele. Én szeretem ezt a terméket a különleges illata, és hatása miatt. Kencemániás! Írtam a kókuszos pakoláshoz, de ide is írok, hogy engem érdekelni a felezéses ötlet. Privátban írtam volna, de nem láttam az email címedet. Megbeszélhetnénk hogy melyikünk mit szeretne, és hátha egyezségre jutnánk.

Ezt a terméket is próbáltam. A radírozó szemcséket szinte nem is érzem benne, szóval ilyen szempontból csalódtam. Aki arra vágyik, hogy érezhetően radírozzon a termék ne ezt válassza. Arcbőröm elégé csípi, de az eredmény tiszta, szebb bőr. Az illata fűszeres,különleges. A csalódás ellenére mégis megtetszett a hatása miatt, és valamiért egyre inkább csábulok a Berber Beauty termékekhez. Arra gondoltam teszek bele mandulahéj örleményt, hogy tényleg radírozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Kencemániás

2015. január 23.

Meglepődtem az első használatkor, mivel egy durvább szemcsés radírt vártam, de meglepetésemre nem éreztem a homokszemcséket :(
Ettől függetlenül nagyon simára és puhára radírozta a bőrömet, az illata nagyon különleges és maradandó, így megszerettem ezt a radírt is. Kicsit csíp! :)
A 250 ml sokáig elég, en a barátnőmmel felezni szoktam. Megéri az árát, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 30.

Az arcbőrömet enyhén csípi, amikor felviszem, de később a csípős érzet elmúlik.Én egyáltalán nem érzem benne a homokszemcséket, mechanikai radírozásról nem beszélnék, viszont lemosás után nagyon puha, egyenletes a bőröm. Sajnos ez is nagy dózisban, 250ml-s kiszerelésben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice