Bershka

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Bershka   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: Abbie182, Módosítva: 2018. október 9.

Lelőhely:   Bershka

A kávé, a rózsaszín bors és a narancsvirág érintésével.

kisski

2019. április 15.

Kétszer vettem újra, talán már kicsit meg is untam, de nagyon jól kitartott az évek során.
Kellemes édes illata van, sokáig megmarad. Ahogy előttem is írták, ez tényleg a YSL Black Opium Nuit dupeja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

bernadettmajdan

2018. szeptember 11.

Imádom az illatát és nagyon tartós, habár félve vettem meg, de 100%-ban kifizetődött, azóta is csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lizibartha

2018. május 29.

ez szamomra egy az egyben ysl black opium nuit blanche dupe. Meg a tartossaguk is megegyezik :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool