BES

Ár:   1740 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zuzupet, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Kiváló a természetes göndör vagy  dauerolt haj formázására. Védi a hajat a kiszáradástól, rugalmasságot és vitalitást ad a hajnak.

cinti666

2016. január 6.

szörnyű termék,nagyon össze áll tőle a hajam.Göndör hajra senkinek sem ajánlom! drót hatású,zsiros lesz tőle a hajam.Használhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

profectuscat

2015. július 24.

Hullámos lett a hajam, pedig szög egyenes volt, de maradt vékony szállú. Nem törődtem a hajammal, mert nem tudtam, hogyan kezeljen, így mindig összefogtam. Aztan barátnőm anyukája aki vágja a hajam, és hullámos hajjal rendelkezik, mondta, hogy bizony fogadjam el, keressek valami jó hajformazót. Szó se lehetett: hajhab, zselé, wax kombinációkrol, csakis könnyed, es nem túl problémás hajformazót kerestem. Elmentem a legközelebbi fodrász kellekes boltba, ahol 3 minőségi formázó közül ezt választottam. Kipróbálhattam, megnezhettem az állagát, egy borsónyit rá is kentem a hajamra szárazon. Nekem nagyon bejött, es most is elégedetten használom. A vékony szálú hajamat nem tapasztja össze, nem ragad tőle a hajam (csak míg megszárad), nagyon finom illata van, és gyönyörű hullámokat készít :) kicsit drága volt, majdnem 2200 Ft volt, de nekem megérte. Remelem, megtaláltam már elsőre a megfelelő hajformazót :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Adri86

2013. március 27.

Én is több fajta terméket kipróbáltam már, de mindegyiktől összeragadt, kócos lett a hajam. Ez a termék, nagyon jó, enyhén nedves hajra kell rárakni, eleinte ragadósnak tűnik, de amikor megszárad a haj, mintha beszívná a krémet és tincsekbe rendeződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Zuzupet

2013. január 29.

Már vagy másfél éve keresek a természetes göndör hajamra valamit amitől nem ragad,nem szöszös,nem keményedik meg de mégis tartást ad a hullámoknak!Kb 8 doboz hajhab,5 fajta wax,3 hajvégápoló sorakozik a polcomon eddig egyik sem nyert......EDDIG!!Végre rátaláltam erre a csodára az ára 2100ft körül mozog,viszont nagyon kevés kell belőle és a kiszerelése nagy(200ml)kb 4 hónapig elég lesz.A Bes habwax(Kifejezetten göndör hajra) is tökéletes!Próbáljátok ki bátran,akinek gönör haja van nagyon nehéz megfelelő hajformázót találnia,nekem special a gatyám is ráment mert minden sza...t összevásároltam és ennek ellenére összekötve kellet hordani a hajam mert mindentől inkább szénakazal kinézetű volt a fejemen az a valami,mintsem haj:)Ettől meg gyönyörű ,fényes,puha gyűrű göndör!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző és hajfixáló polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).