Bi-es

Ár:   800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyerika28

2016. január 28.

Egyik nap megláttam egy százforintos boltban,megszagoltam és tetszett!Még aznap délután visszamentem érte,mert nagyon olcsó volt és nem hagyta nyugton a fantáziám.Tartós, elég jó hatósugárral.Nekem olyan finom púderes,tiszta illat.Ehhez általában blúzt,inget viselek,mert olyan visszafogott,könnyed illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.