Bi-es

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Frufru3, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Fejjegyek: bergamott, feketeribizli

Szívjegy: jázmin

Alapjegy: pézsma

Frufru3

2020. június 4.

Nagyon olcsón jutottam hozzá egy közeli kisboltban,kíváncsi voltam,mennyire virágos az illata. Leírások alapján Estée Lauder Beyond Paradise utánzat,sajnos azt nem ismerem,de valahol Escada utánzatnak említették. Én az összhatása miatt lehet utóbbira szavaznék,de sajnos egyiket sem próbáltam.
Pontosan a megnevezett illatjegyeket érzem,alapvetően egy friss, "tusfürdős", csobbanós jellegű illatnak mondanám. Nem kislányos,olyan egyszerű,de jó,akár vakvásárlós.
Először a kicsit citrusos bergamott keveredik a fanyarkás,enyhén édeskés ribizlivel,majd bekapcsolódik a virág illat is. Nem lesz abszolút virágillata,végig megmarad a frissessége,de kellemes. Végül elajándékoztam,mert már túlhalmoztam magam friss illatokkal,de lehet végül újra lesz ilyenem😁,mert mégiscsak egyedi a mai cukorillatok között. Akinek adtam egyébként,ő érezte a virágosságát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 4.