BIC

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Aloe vera csíkkal ellátot 3 pengés eldobható női borotva.

wildrose

2018. szeptember 24.

Cuki limezöld borotva, nekem a kis feje miatt annyira nem jött be, amúgy működik, de nem találom elég biztonságosnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

bettina28

2017. január 20.

Sima, egyszerű eldobható borotva. Nem hagyott bennem mély nyomot, tehát nem volt kiemelkedően jó sem de károkat sem okozott. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

petra9229

2016. június 7.

A jól bevált Wilkinson Sword Xtreme3-at cseréltem le erre próbaképpen, de sajnos meg sem közelíti azt. A bőrömet is jobban karcolja, és a simaság sem tart olyan sokáig. Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

wijen

2016. május 30.

Szuper! Sokáig éles marad, a krémezőcsík egy plusz pont és még 3 pengés is. Egy eldobható borotvától nem igen lehet többet várni :)
Viszont mióta rátaláltam ugyan ennek a márkának a "Soleil Bella" nevű 4! pengés női borotvájára, (össze sem lehet hasonlítani a kettőt), azóta azt használom.

Up.: Tegnap nem kaptam a 4 pengéset, ezért szintén a Soleil családból vettem a 3 pengéset ami ugyan ilyen mint ez, csak a nyele vastagabb és más színű. Hát valami borzalom... össze vissza karistolta a lábam, kis vércseppek lettek rajta mindenhol, égett is mint a franc mikor lemostam a borotvazselét és a szőrt sem távolította el 100 százalékosan. 4+2-es csomagban volt, nem tudom mikor fogom elhasználni mivel nem nyúlok hozzá szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

baranyeszter

2015. május 6.

Sokféle borotvát próbáltam, de számomra ez a legjobb.
Elsőként jó a kialakítása, ez fontos, mert némelyiknek olyan szögben hajlított a nyele, hogy elég ránézni és már tudom, hogy meg fogom vágni vele magam.
Klassz, hogy több pengés, a pengék megfelelő szögben állnak, többszöri használat után is elég élesek.
Kb. 2-3 csomag kitart egy évig, úgy hogy epilátorral felváltva használom.
Külön kitérnék a színére, nekem nagyon tetszik ez az árnyalat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Sokféle borotvát próbáltam, de számomra ez a legjobb.
Kb. 2-3 csomag kitart egy évig, úgy hogy epilátorral felváltva használom.
Külön kitérnék a színére, nekem nagyon tetszik ez az árnyalat. :)

senskin

2015. január 2.

Egyszer vettem ilyet. Igaz, azóta találtam jobb eldobható borotvát. De nem volt vele gondom, nem vágott, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Lory

2015. január 2.

Szuper ez a borotva,örülök hogy ráakadtam,pedig eddig Wilkinsont és Gillette-t használtam.A 3 pengéjével nagyon hatásos,mindent leszed,bármilyen testtájat 1-1 húzással totál simára borotvál.Sokáig éles marad,gazdaságos,ritkán kell újravenni.Az aloe csík nem sokat nyom a latba nálam,érzékeny bőröm van,bármilyen borotva után ultra tocsogós testápolási hadművelet jön:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Krémhilda

2014. október 25.

Számomra teljesen használhatatlan ez a borotva.Össze-vissza karistolta a lábszáramat,több helyen ki is vérzett.Még másnap is égett, Panthenol-spray-zés,krémezés ellenére is.Édesanyám a fazon-részen próbálta ki-hasonló eredménnyel,sőt még szőrtüsző-gyulladásai is lettek tőle.
A DM-ben vettük akciósan,4+2-es csomagban. Korábban használtam többféle férfi borotvát (Gillette Sensor Excel,MACH3 stb.) lábszőrtelenítésre,és semmi bajom nem volt velük,próbáltam már Venus és Wilkinson női borotvákat is,tökéletesek voltak,csak drágák.Az elektromos epilálókkal,vagy a hagyományos gyantázással se volt eddig semmi bajom-ezért nem értem ez a borotva miért visel meg ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

ST-ke

2014. augusztus 15.

általában ha borotvát veszek, azt csak azért, mert sürgősen kell. de akkor ilyet keresek, mert kapható darabra is. emellett nem üt ki a krémezőcsíkja, ami jó, mert találtam olyan borotvát aminek a krémezőcsíkjára napégésszerű allergiás reakciót produkáltam. szóval örök hála a BIC-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Slugclubpride

2014. június 26.

Nagyon-nagyon-nagyon bevált, nem fűztem hozzá sok reményt, egyszerű kis borotva, de mindenhol szuperül teljesit. Nagyon megszerettem, már nagyon hosszú ideje, rendszeresen használom, és még mindig szuperül végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.