Bielenda Body Treatment Feszesítő Hatású Cukorszemcsés Peeling-Gél Magnólia Illattal

Bielenda

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Feszesítő hatású testradír természetes cukorszemcsékkel, ami gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, így érzékeny bőrre is ajánlott. Már egyszeri használat után látványosan javítja a bőr állapotát, megszünteti a bőr érdességét. Tökéletesen tisztítja, feszesíti és simává varázsolja a bőrt. Selyemproteineket tartalmaz, mely látványosan javítja a bőr kondícióját, védi a kiszáradástól. A Centella Asiatica-nak köszönhetően a bőr ismét feszes, sima és hidratált lesz, visszanyeri rugalmasságát.

Energizáló színe és a magnólia magával ragadó illata relaxál, ébren tartja érzékeinket és feltölt energiával.

Kiko

2018. július 2.

Az illata nekem egy kicsit mű, de a radírozó képessége tökéletes. Nagyobb cukor szemcsék vannak benne, amik elolvadnak radírozás közben. Utána szuper puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.