Bielenda

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2020. július 22.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás sminkeltávolító, arctisztító kendők bioaktív citrus vízzel. Szemre, szájra és egész arcra használható.

lilaszilva

2020. augusztus 3.

Ez az első sminklemosó kendő, amit használtam, szóval nagy összehasonlítási alapom nincs. Viszont nekem kicsit értelmetlennek tűnik ez a kategória. Egy kendő, ami át van itatva valamivel, majd kidobom a kukába. Kicsit sem környezetkímélő..De ajándékba kaptam kipróbálásra, magamtól nem is gondolnék arra, hogy ilyen típusú terméket vegyek.
Maga a használata nem rossz, bár ami engem zavart az az, hogy nagyon erős narancsos a szaga, illetve hogy szerintem picit száraz. Több nedvesség kellene a kendőkre, mert így csak erősebb dörzsöléssel szedi le a sminket.
Nem tudok közepesnél jobb értékelés adni rá és biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Nem tudok közepesnél jobb értékelés adni rá és biztosan nem veszem meg.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propanediol