Bielenda

Ár:   3940 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Intenzív éjszakai terápia (a ráncok ellen és a bőr rugalmasságának megőrzése érdekében)
  • Biokompatibilis a bőrrel
  • Magas minőségű esszenciális olajokat tartalmaz – argán, makadám dió, fekete ribizli
  • Magas fokú hatékonyság
  • Gyors felszívódás
  • Bársonyos textúra
  • Minden bőrtípusra alkalmazható
  • Láthatóan növeli a bőr nedvességtartalmát és simaságát

Könnyű olaj állagú készítmény, zsíros, fénylő, tisztátalanságra hajlamos bőrre. Az értékes argán olaj és hidratáló, illetve faggyútermelést szabályzó komplex tartalma teszi lehetővé, hogy a bőr valóban megszabaduljon a felesleges faggyútól, megújulhasson és a faggyúmirigyek működése is helyre állhasson. Egyedülálló formulája selymes ragyogással vonja be a bőrt, anélkül, hogy elnehezítené. Csökkenti a kényelmetlen, száraz érzetet.

A termék BIOKOMPATIBILIS a bőrrel, mert olyan anyagokat tartalmaz, amelyek természetes en is jelen vannak a bőrben, mint például az Omega 3-6 zsírsavak, amelyek elengedhetetlenek a hidrolipid egyensúly fenntartásához és a bőr megfelelő működéséhez.

Argán olaj és egyéb esszenciális olajok egyedülálló kombinációjának köszönhetően- köztudott, hogy az esszenciális olajok (makadámia olaj, fekete ribizli olaj) visszaadják a bőr vitalitását- a termék aktívan fiatalítja és regenerálja a bőrt, miközben kisimítja és erősíti azt.

SEBU KONTROL KOMPLEX – multifunkcionális aktív összetevők ideális kombinációja zsíros bőrre. Egy olyan komplex, amely bizonyítottan antibakteriális, tonizáló és faggyútermelést szabályzó tulajdonságokkal bír.

• csökkenti a pórusok méretét és a bőr tökéletlenségeit
  • szabályozza a faggyútermelést
  • szabályozza az Omega 3-6 jelenlétét a bőrben, amely a bőr egészségének megőrzéséért felel
  • optimálisan hidratál
  • javítja a bőr általános állapotát és megjelenését minden korban
  • feszesebbé és puhábbá teszi a bőrt

Sheila

2017. augusztus 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de ahhoz képest hogy elvileg pont zsíros bőrre van, nekem nem csökkentette a zsírosodást, nem szívódott be, és a szagával sem vagyok kibékülve, konkrétan étolajra emlékeztet. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

szusmus

2015. március 12.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen, a kozmetikusom rendelte nekem. Kellemes, lágy illata van, nagyon pici kell belőle, reggel puha arccal ébredek! Eleinte mintha kicsit több pattanásom lett volna, de nem adtam fel, most már semmi panasz nincs rá. Szeretem, de nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

makeupbyditta

2014. november 21.

Minden túlzás nélkül állíthatom, hogy egy csodaszer. Röviden és tömören azt kell tudni róla, hogy nem fénylik többé a homlokom a kolléganőim pedig megkérdezték, hogy mit csinálok másképp, mert simább és ragyogóbb a bőröm. Nekem egy üvegcse kb egy hónapig elég, de többet használom, mint a leírásában szerepel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.