Bilka

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: richardsp55, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Szájvíz fogínygyulladás, fogágybetegség kezelésére! BilkaDent a parodontózis ellen

Klinikai tesztek bizonyítják a BilkaDent Expert Parodont Protect Szájvíz biológiailag aktív összetevőinek antibakteriális és lepedék eltávolító hatását. A Szájvíz alkalmazása, íny- és fogágybetegségeknél fokozottan előnyös, de megelőzésre is javasolt.

A BilkaDent bioaktív szájvíz komplex gyógynövénykivonatokat tartalmaz: menta, körömvirág, orbáncfű, zöld tea, vad cseresznye levél, kamilla, lándzsás útifű, örménygyökér, cikória, tejsav sókkal gazdagítva, amelyek serkentik a fogíny regenerációját és annak gyógyulását.