bilou

Ár:   495 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2021. november 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Habzó fürdősó ellenállhatatlan áfonya és vanília illattal. Gyengéd formulája tengeri sóval, értékes rizscsíraolajjal ápolja a bőrt. A növényi tenzid csodás, tartós habot képez.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szeliger

2022. február 26.

Nekem tetszett. A vizet szép lilára festette, mérsékelt fehér habbal a tetején. A hab egyébként nem tartós, elég hamar összeesik. Az illatát is kellemesnek találtam, nekem kijött a vaníliás áfonya. A bőrömet nem bántotta, ugyan a szokásos testápolózást én sem hagytam ki utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 26.

Tvylvis

2021. október 14.

Traubi szóda! A színe erős művi lila, az illata jó kis művi Traubiszerűség. A vízben egyébkén jóval frisebb lesz az illat, és kevésbé intenzív. Vicces élmény volt, bár továbbra sem értem, hogy ilyen illatot a márka miért őszre dob piacra (ez rendszeresen így van). Egyébként nem irritált, nem szárított, de azért az én száraz bőrömnek kellett utána hidratálás. Összességében jópofa élmény volt, de nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Színezékek: CI 28440

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.