Bio Bio Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2013. március 11.

Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek
Kategória:   Szappanok

100% bio-babaszappan sheavajjal, csipkebogyóval. Sheavajjal dúsított, parfümmentes, növényi alapú bio babaszappan, amely már csecsemőkortól használható. A sheavajnak köszönhetően magas A, E, F vitamint tartalmaz. ECONAT minősítéssel. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 100 g

Gigi81

2013. január 2.

Édeskés, számomra kicsit füstös illata van, egyáltalán nem zavar, hogy nem tartalmaz parfümöt. A bőröm nagyon puha lesz tőle fürdés után, úgy veszem észre szereti is, szépen rendezi az apróbb bőrproblémákat. Az abszolút kedvenc lett ez a márka és termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

a.henriette

2012. május 24.

Jó ez a szappan!Én már másodszorra is ezt vettem,igaz mi is felváltva használjuk a kecsketejessel.Fürdés után shea vajat,vagy mangóvajat használok hidratálásra.Lábamon eltűnt a "rinóbőr" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 24.

Lyah

2012. május 10.

Mióta áttértem a tusfürdőkről a szappanokra- és már visszatérni is csak havi egy-egy alkalommal tudok amiatt, hogy szinte lehámlik rólam a bőröm, annyira kiszárítanak azóta a tusfürdők-, többek közt ezt a szappant is kipróbáltam. Kislányomnak vettem, még mielőtt megszületett, egy kecsketejes szappannal felváltva használjuk az ekcémája miatt; de egy alkalommal kipróbáltam, mondván érezzem, mit kenek az ő bőrére. Azt kell, hogy mondjam, hogy eddig ez volt az egyetlen olyan szappan, ami után nem kellett testápoló krémet használnom. Eléggé meglepett, és mivel ugyanannyiba kerül, mint a kecsketejes, valószínű, hogy újravesszük. Minden fillért megért. Ki fogok próbálni más sheavajas és olívaolajas szappanokat is, hátha elérem velük ezt a hatást magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

81Judit

2012. február 22.

Egyszerű összetételű, de jó szappan. Kisfiamnál használjuk, fürdőkesztyűre dörzsölve. Sokáig elég. Nem szárít.
(A szappan papírján lévő leírásban egyedül a csipkebogyó felsorolását nem értem, mert az összetevők között nincs. Gondolom fordítási vagy elírási hiba lehet.)
Update: Már nem használjuk ezt a szappant. Lehet, hogy nem ettől, de mostanában száraz lett a kisfiam bőre, így egy még gyengédebb szappanra váltottunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

barack.edi

2012. február 6.

Nagyon klassz szappan. A kislányomnál használtuk, ez volt az első tisztálkodó szere. Fél év után is volt még belőle, csak azért cseréltük le, hogy frissebbet kapjon a bőre. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.