Bio2You

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cintia04, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Hajápolók

Csökkenti a hajhullást, stimulálja a haj növekedését és javítja a hajszerkezetet, volumennövelő  és megakadályozza a haj korai öregedését. Különösen vékony, elhanyagolt és gyenge hajra.

Nem tartalmaz SLS-t, alkoholt, szilikont, parabéneket, kőolaj származékokat.

Cintia04

2017. november 23.

Hónapok óta használom! Egész jó kis termék! Hajmosás után használom a hajhagymákra és az egész hajamra is fújok keveset. Volumnövelő hatása tényleg van mert nagyon dús lesz a hajam tőle nem lapul le és napokig tart ez a hatás! Nem törik annyira a hajam és a hajhullást is mérsékelte! Az illata kellemes sampon illat. Így én meg is vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Sodium PCA, Glycogen, Propylene Glycol