Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Relaxáló formula. Ez a tusfürdőgél a nyugtató levendulával, az illatos kamillával és a citrusok frissítő erejével relaxáló, habos tusolás élvezetét nyújtja. Ápolja a bőrt, a hajat csillogóvá varázsolja és helyreállítja a test és lélek természetes egyensúlyát.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges illatanyagot illetve színezéket.

piroslili

2021. augusztus 16.

Jajj, nagyon rossz! Abszolút nem tisztít. Konkrétan a dezodor illata és tapintása a hónapjamon maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Sisso

2020. október 12.

Nagyon szeretjuk az egész csaladban, ferjem es lanyaim is. Többször ujravasaroltuk mar a levendulasat es mas illatokat is. Nekem semmi gond nem volt az adagoloval, kifejezetten szeretem hogy nem omlik a kezembe egy hatalmas as adag tusfurdo egy nyomásra. A boromet nem szárítja es szuper az illata is. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Serpentina

2020. január 6.

Hihetetlen illata van! Az ember nem valami ócska mű aromát érez, hanem konkrétan a növényt, és vele együtt az összes kis részét.
Természetes, de ennek ellenére sokkal jobban habzik, mint a tipikus, SLS-es tusfürdők.
Olyan intenzív benne a levendula, hogy azonnal elaltat bárkit.
A designja is minőségi, szemrevaló. Engem először ezzel vett meg, - akkor még mit sem tudtam az illatáról. Pár héttel később úgy mentem vissza a DM-be, hogy “nekem az a hasáb alakú üveges tusfürdő kell, amin az a nagyon szép citrom és levendula van.”
Nekem nagyon sokáig elég volt ez a kiszerelés. Az adagoló fejjel viszont én sem vagyok megelégedve. Egy idő után használhatatlan lett, és úgy kellett önteni a vízbe.
Nem szárította a bőrömet, nem is irritálta, - nem volt vele semmilyen problémám.
A legjobb tusfürdő, amit valaha használtam. Mindenképpen újraveszem majd, de a márka többi, számomra még ismeretlen, más gyógynövényekből készült illataira is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Olyan intenzív benne a levendula, hogy azonnal elaltat bárkit.

niki123

2019. szeptember 25.

Igazából érdekes illata van, nekem nem a levendula jut róla eszembe, hanem inkább a citrus. Frissítő és az én bőrömet nem szárítja, pedig az ilyen géles tusik általában szoktak szárítani. A pumpájának az adagolása engem is kicsit zavar, konkrétan egy pumpányi egy kézmosásra sem lenne elég. Valóban nem habzik jól, ezért én is inkább csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

lauraszolloskei

2019. szeptember 4.

Az illatát nagyon szeretem, frissítő és nyugtató. Nekem bejött a pumpás kiszerelés, könnyebb használni, viszont nem habzik túl jól, nekem az átlagosnál többet kell használnom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

alizee

2019. május 15.

levendula-imádóként van két levendulás tusfürdőm, estére a green pharmacy levendula-rozmaring tusfürdője mert finom gyógynövényes ellazító illata van és reggelre pedig ez mert felfrissít mégis megnyugtat és jó ezzel indítani a napot. nincs mű levendula illata, nagyon jó kicsit kesernyés kombináció a citrommal. engem nem szárít, remekül habzik. az adagolófej borzalmas, hamar tönkrement, de ahogy látom másnak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Tusfürdőként használom, kellemes az illata és kíméletesen tisztít. De ettől függetlenül sajnos nekem és a páromnak szárítja a bőrét, ha minden nap ezzel zuhanyozunk. Pedig az összetevői alapján nagyon szuper és természetes. Még keresgélek a termékei között, hátha lesz olyan, ami passzol.

Ha valakinek kevésbé kiszáradós a bőre és szereti a természetes alapanyagokat és illatokat, akkor megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

szirmi

2019. április 29.

Szeretem a Biobaza tusfürdőit. Először a rózsásba szerettem bele, de aztán ez lett a kedvenc. Imádom a friss, finom levendulás illatát. Szeretem, hogy jól kenődik, kevés elég belőle, sokáig kitart. Nekem semmi bajom az adagolással, pont jó így, ahogy megtervezték.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Fujituli

2019. április 18.

Illat: friss és természetes (7/10)
Összességében ez a kettő egy elég jó kombináció, a levendula és a citrom együtt kifejezetten üdítő. Jó azoknak, akiknek elegük van a gej illatokból.

Design: Nagyon tetszik (10/10)
Egyáltalán nem néz ki olcsó tömegcikknek, kifejezeten jól mutat a fürdőszobában.

Adagolófej: Ezt sajnos le kell húzzam, egyáltalán nem praktikus. Nehéz kinyomni belőle a terméket, és kevés is jön ki. Szerencsére ez a kevés is elég jól habzik a fürdőszivacson. (10/5)

Hatás: Nem száraz a bőröm tőle, jól tisztít és az illata még hosszan érződik tusolás után. (8/10)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Illat: friss és természetes (7/10)

Design: Nagyon tetszik (10/10)

Andy88

2018. november 22.

Annak ellenére, hogy nem rajongok a levenduláért, ez a tusfürdő nálam a kedvencek közé került. Isteni frissítő illata van, ami talán a citromnak is köszönhető... szuperül tisztít, és samponnak is nagyon bevált, a hajamat fényessé, tisztává varázsolja. Nagyon jól habzik, és nem szárítja a bőrt. Levendula rajongóknak kötelező, de másoknak is szívesen ajánlom. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.