Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató formula. A bársonyos rózsa és a frissítő geránium finom illattal kényeztetik a bőrt és a hajat. A természetes gerániumolaj ápolja és védi a bőrt az öregedéstől. Emellett fejbőr-irritáció esetén enyhe fertőtlenítő hatással is rendelkezik. Mindennapos használatra alkalmas.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges illatanyagokat illetve színezéket.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Uh,az illata valami brutál rózsás! Nagyon nagyon finom! Nem az a műrózsa,hanem igazán virágoskertes! Az állaga kissé folyós,viszont a csomagolás is gyönyörű! Összességében jó kis tusi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

sky

2019. február 12.

Drogériás tusfürdők közül ez szárítja legkevésbé a bőröm, kellemes rózsaolaj illatú, kiadós mennyiség, szerintem korrekt áron, és az INCI sem olyan, hogy messzire kellene menekülni tőle. Egyszóval maga termék szuper, (bár a testápolós - olajozós rituálét nem váltja ki - de ezt tudó tusival még nem is volt dolgom soha sajna.)
A csomagolása már nem annyira pompás, (vagy én vagyok igazi lúzer), mert zsinórban 5x-i vételre is a pumpa a tetején nagyon rissz-rosszul működik, folyton beragad, konkrétan nem látja el a funkcióját.
Ha sikerült egy tulajdonképpen remek terméket készíteni, nem lehetne hozzá felhasználóbarát csomagolást is? Kár...:(. De ettől függetlenül megveszem hatodszorra is, mert a bőröm tolerálja - és az nagy szó.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Eedina

2019. január 26.

Szezonális termékként vettem meg, míg nem jön a tavasz. Mintha egy rózsakertben tusolnék, fantasztikus rózsaillatban. Aki szereti a virág illatát, az biztosan nem fogja megbánni a vásárlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Reaszilvia

2018. július 16.

Nagy kedvenc azóta, mióta rátaláltam a DM-ben. Nemcsak az illatát szeretem, hanem a kiszerelést is, mert sokáig elég és ezzel ellensúlyozza nálam az árat. Míg kapható lesz tuti veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 16.

Monica87

2017. október 25.

Kellemes rózsás illata van, nem túl erős, nem marad meg az illata, de jó volt használni. Elég folyós az állaga, de jól habzik, nem kell belőle sok, finoman tisztít. Tetszett a nagy, pumpás kiszerelés, a flakont meg is tartottam, olyan szép, más tusit is lehet bele tenni. Emlékeim szerint nem is szárított. Kicsit drága, de mivel kiadós mennyiség, kevés is elég belőle, jók az összetevői így megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.