Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő formula. Az enyhe illatú tusfürdőgél gyengéden tisztítja a bőrt és a hajat, a bőr természetes egyensúlyának megtartás mellett. A shea vaj elősegíti a bőr regenerálódását, a jojoba olaj hidratálja és puhává varázsolja a száraz bőrt. A búzaproteinek segítenek visszaállítani a hajszálak ragyogását, ápolttá és puhává téve azt.

Természetes shea vaj és jojoba illatot tartalmaz. Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kikerics

2020. szeptember 14.

Finom az illata, nem viszketek tole, jo a pumpas adagolo, igy sokaig kitart. Nagyon szeretem,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

crazy724

2020. szeptember 8.

Szerettem. Könnyen habosítható, kellemes illatú, zselés állagú darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Szerettem. Könnyen habosítható, kellemes illatú, zselés állagú darab.

Agnes91P

2020. június 5.

Ez volt az első Biobaza tusfürdő, amit megvettem. (Most egy bazsarózsásat használok, az nincs fent az oldalon). Jót tesz a bőrömnek, epilálás után lehúzza a piros pöttyöket, segít megnyugodni a bőrnek. Újravevős, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Serpentina

2020. január 6.

A levendulás-citromos testvérével együtt vettem meg. És nem lett szekunder mellette!
Ennek is nagyon intenzív, természetes növényi illata van, de teljesen más jellegű: pezsgős, mézes, nektáros.
Hangulatra szexi, bulis és pezsdítő.
Nagyon puha lesz tőle a bőr, minőségi az összetétele. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Hangulatra szexi, bulis és pezsdítő.
Nagyon puha lesz tőle a bőr, minőségi az összetétele. Kell ennél több?

Zsazami

2019. március 22.

Nagyon szereretem. Teljesen véletlenszerű vásárlás volt a drogériában, megtetszett a csomagolása és az illata. Nem csalódtam, nagyon szeretem. Csak tusolásra használom. Biztos, hogy más változatát is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Honey33

2019. március 1.

Csak hajmosásra használom: teljesen jól habzik, szépen tisztít, a száraz fejbőrömön is sokat javított, és az illata is kellemes. Ez az első sampon, amely után elhagyhatom a balzsamozást, ami eléggé meglepő, mivel előtte minden más sampon valóságos szénakazlat varázsolt göndör fürtjeimből. Az adagolójával nincs különösebb bajom. Imádom, számomra abszolút újra vevős darab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

oti78

2018. augusztus 30.

Kb. 6hónapja használom. A 2. flakonnál tartok. Imádom. Jó az illata, állaga. Hajra is ezt használom, sőt a kisfiamra is☺ A hagyományos tusfürdők (fa, nivea...) száritanak és 1helyen a mellkasomon mindig kiütéses lettem tőlük. A többi illatot még nem próbáltam, de fogom! Az adagoló nekem jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

CocoBellemare

2018. július 27.

A LEGJOBB! Tetőtől talpig használom. A hajam (fekete festett) fényes, puha lesz, ugyan kicsit nehezebb kifésülni, de szárítás után nem kócolódik. Még egyetlen sampont sem tudtam használni balzsam nélkül, mert utána húzódott, égett, korpásodott a fejbőröm. Ehhez viszont nem kell balzsam (el sem hiszem!) :) A bőrömnek is kellemes érzetet ad, az illata barátságos, friss, nem mű. Az arcomat is ezzel mosom le, nem húzódik, nem pattog ki. Az összetevői tökéletesek. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Fannitazia

2018. július 20.

Nagyon egyszerű, gyógynövényes illata van, de az igényes fajta, nem a gagyi. A kiszereléséből fakadóan sokáig elég. Tusfürdőnek jobb, mint samponnak. Habfürdőnek szerintem nem elég jó. A bőröm szereti, nem szárít, kellemes érzetet hagy használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

netka

2018. június 25.

Kellemes, natúr illata van...végre nem egy pacsuli illatú tusfürdő. Kiválóan habzik, ezért nagyon kevés kell belőle. Egy darabig mást nem fogok venni az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.