Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Aroma formula. A zöld tea-kivonatot tartalmazó tusfürdő tökéletesen simává és illatossá varázsolja a bőrt és a hajnak is természetes fénylő csillogást kölcsönöz. Engedje, hogy bőre élvezhesse a zöld tea jótékony hatását!

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges illatanyagokat és színezéket.

Kitti0120

2019. április 6.

Nagyon jo tusfurdo! Azonban az arat sokallom,de a hatasa karpotol.Nekem hidratalja a szaraz boromet es nem is irritalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

csipijo

2018. november 13.

Nagyon finom, visszafogott illata van, nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon finom, visszafogott illata van, nagy kedvencem lett!

Dhewilgirl

2018. augusztus 17.

Akciósan vettem a DM-ben, féláron volt, így 800 Ft-ért jutottam hozzá. Többért őszintén szólva nem is venném meg: oké, hogy rengeteg mennyiség, viszont maga a tény, hogy 1700 Ft-ot kiadok egy tusfürdőért... Maga a termék szuper, én csak tusfürdőként próbáltam, hajra nem, de így remekül teljesít. Finom az illata, nem szárítja a bőrt. Elég sok kell belőle szerintem, viszont ez nem tűnik fel a mennyiség miatt. Az ára mellett viszont még egy dolog van, ami miatt nem fogom újravenni: borzasztóan elunja az ember az illatát bárminek, amikor 400 ml-t kell elhasználni belőle... Jelenleg úgy érzem, egy-két évig nem akarok zöld teás cuccot a fürdőszobába :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Fannitazia

2018. július 20.

A Biobaza tusfürdők közül a legfinomabb és legtisztább illatú, és valahogy a leginkább ezt szerette a bőröm.
Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Újra fogom vásárolni.

pigglypig

2018. június 3.

Eredetileg tusfürdő minőségben rajtolt, de sajnos le kellett fokoznom kézmosóvá. Magával a termékkel semmi gond, átlátszó, géles állag, finom, frissítő zöldtea illat, ami ráadásul egész tartós is - tök jó kis tusi. Viszont ez a pumpás megoldás kínszenvedés több okból is... a zuhanyzó vizes közeg, akárhogy is nézzük. A kezem is vizes. A kis nyomóka is vizes. A nyomóka alatti csempe, amin a flakon áll, az is vizes. A víznek pedig van egy olyan tulajdonsága, hogy bizony CSÚSZIK. Hogy hányszor pattogott ki a kezem alól a flakon, azt megszámolni nem tudom. Ráadásul nem elég egy pumpálásnyi, kell minimum 4-5 vagy több is akár, mert egy nyomás akkora kis mini adagot ad, hogy azzal a az ultravékony szépségkirálynő Barbie-m sem tudott volna lefürdeni anno.

Tehát most (megelégelve a folyamatos tortúrát) kezet mosunk vele. Ilyen drága szappanunk még nem volt, de hát a burzsuj életet is el kell valahol kezdeni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

candus

2018. május 10.

Nagyon jó termék, az érzékeny bőröm imádja, egyáltalán nem szárítja ki és nem okoz allergiás reakciót. Visszafogott, teás illata van, pont jól habzik, tényleg öröm vele a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Lills

2018. május 4.

Nagyon imádom. :) Szuper tusfürdő, nekem elég érzékeny bőröm van és ezzel a tusival sosem volt semmi problémám. Illata zseniális, felfrissít és ahogy írták előttem is, öröm vele zuhanyozni. Azt hiszem beszerzek még belőle néhány illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

abernadett

2018. március 30.

Imadom, orom vele zuhanyozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Imadom, orom vele zuhanyozni

kingadorgai

2017. november 28.

Kedvenc! Isteni az illata és a géles állaga is! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Kedvenc! Isteni az illata és a géles állaga is! :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.