Biobaza

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Testápolók

A frissítő és könnyed Biobaza Anticellulit Bőrfeszesítő gél könnyedén fejti ki természetes feszesítő hatását az ananászban található bromelain-koncentrátumnak köszönhetően. Vadgesztenye kivonattal dúsított, amely segíti a méreganyagok kiválasztást. A gél emellett borsmenta-, rozmaring- és cédrusolajat is tartalmaz, ezért serkenti a vérkeringést, továbbá az aloe vera és a hialuronsav egész napos hidratáltságot nyújt a bőr számára. Gyorsan felszívódó formulájának köszönhetően a Biobaza Anticellulit Bőrfeszesítő gél ideális megoldás a reggeli narancsbőr kezelésére, mivel nem hagy zsíros nyomot a bőrön. Természetes vanília és ananász illatot tartalmaz.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket valamint illatanyagokat.

Lucaanyukaja

2019. április 6.

Na lányok,sok mindent kipróbáltam de ez csodás! Tényleg segít a narancsbőrön! Sokkal feszesebb lett a bőröm és kellően hidratált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Fannitazia

2018. július 20.

Nagyon szeretem a hűsítő, bizsergető hatását, ahogy megmozgatja a vérkeringésemet, szinte azonnal érezhető, pár perc múlva abba marad. Az illata fűszeres-ananászos, nekem bevált. Egy nyeremény játékon nyertem, de meg is venném. Testmozgás nélkül nem biztos, h elég hatékony, de vele mindenképpen, rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Lillababa

2018. július 11.

Lelövöm a poént, szerintem ez a cucc hatékony, bár csodát nyilván nem várnék tőle, meg a kiindulási pont is biztos számít. Nem igazán narancsbőröm van, hanem kicsit feszességét veszítette a combom a terhesség alatt, hiába vagyok ugyanakkora mint előtte. Ez a krém nagyon jól tömöríti a bőrt, kicsit összerántja, hogy úgy mondjam, az érzés is simább, de látványra is működik. De ez nyilván addig van így, míg rendszeresen keni az ember...így nyáron azért megéri elnyomni egy flakonnal szerintem. Kb. 1 perc alatt beszívódik, lehet öltözni, pár perc után hűt, az illata meg olyan karácsonnyal kevert rozmaring.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

sztinke

2018. május 15.

Meglepett, de tényleg hatékony! Az illata és az állaga nekem kifejezetten tetszik, és hamar beszívódik, nem maradok ragacsos utána, így nyugodtan használom reggel. Tök jól felpezsdít, hűsít és érezhetően azonnal feltölti, kifeszíti a bőrt. Szerencsére egész tartósan meg is marad a hatása. Nyilván nem csodaszer, de valahogy mégis simább, tömörebb és puhább a bőröm, látványra csökken a narancsbőr. Igaz, edzem is mellette, de sajnos az édességről pl. képtelen vagyok lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

zsizi

2018. május 6.

Imádom az olyan géleket, amik extrémül hűsítő vagy égető érzést hagynak maguk után, mert így rögtön reagál valahogy a testem, és ez már sokkal több, mint amikor veszek méregdrágán valami csodaszert (lásd Clarins stria krém) és hónapokig semmilyen változást nem mutat a kis nyavalyás. Ez a gél nekem nagyon bevált, feszesíti a bőrömet, az illata csodálatos, serkenti a vérkeringést, és ráadásul bio is. Szívesen ajánlanám bárkinek, aki nem tartózkodik egy kis bizsergéstől!

megjegyzés: én ennél olcsóbban vettem, de az árával sincsen bajom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

megjegyzés: én ennél olcsóbban vettem, de az árával sincsen bajom!

adel.fiore

2017. november 16.

Edzés mellett egész hatékony. Feszesebb lett a bőröm, tényleg serkenti a vérkeringést is.
Viszont iszonyatosan csípte a hátsómat a felkenés után 5 percig, de legalább addig is szaladgáltam a lakásban, szóval megmozgatott XD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

aurora77

2017. augusztus 2.

Úgy gondolom, ettől nem fog eltűnni a narancsbőr, mindenesetre edzés mellett használom és én látom a változást - sajnos megerősíteni nem tudom, hogy krémmel gyorsabb, hatékonyabb-e a narancsbőr eltűnése mint nélküle.
Viszont az tény, hogy remek az állaga, nekem külön tetszett, hogy kicsit barnás színű. Nem ragad és az illata, bár elég markáns, de számomra kellemes, hiába az ágyban kenem be magam vele és hozzáér az ágyneműhöz, másnap nem érezni rajta.
Felkenés után kicsit bizsergető érzés, néha már-már csíp de ettől placebo-módon talán csak még hatékonyabbnak gondolom (én kis naiv).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

springee

2017. július 13.

Nem hiszek a csodaszerekben, nem is vártam sokat a krémtől, de azt a kis narancsbőrömet, ami volt, szépen leszedte, majdhogynem nyom nélkül. Azt a keveset, ami maradt már egy másik márkájú krém tüntette el, de ahhoz sem azért nyúltam, mert ezzel elégedetlen lennék, csupán kipróbáltam. Összességében tehát maximálisan elégedett vagyok vele, szívesen ajánlom bárkinek. Néhány guggolással, kis mozgással azért érdemes rásegíteni, legalábbis én szeretném hinni, hogy azokat sem hiába végeztem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Hiuz

2017. július 5.

Pár hete használom ezt a krémet, gyorsan beszívódik (kb. 5-6 perc alatt, lemértem), nem ragad utána az ember, nem jön le a krém darabokban, nem hagy foltot a ruhán, és kb a felkenés utáni 3. perctől hűsítő érzést tapasztaltam a kezelt felületen. Jók az összetevői, az illata viszont elsőre nem tetszett, gyógynövényre emlékeztet, de később megszoktam. Persze a narancsbőr egy krémtől nem fog eltűnni, de egész nap érződik a feszesség a kezelt részen. Jó kiegészítője lehet egy cellulit-elleni diétának, kezelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.