Biobaza

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Készen a legnagyobb kihívásokra! Játékosan frissítő illatával veszi körül a bőrt, emellett enyhe fertőtlenítő hatással is bír. Ez az alumínium-, alkohol- és mesterséges illatanyag mentes, tengeri són, ásványokon valamint illóolajokon alapuló formula ápolja és védi a bőrt. A BIOBAZA dezodorok a tiszta természetes frissesség érzését nyújtják.

Természetes illatanyagot tartalmaz. Parabéneket, alumínium klórhidrátot, alkoholt, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

miskvx

2019. július 9.

Nekem nem vált be. Alapból jó az illata és tetszett hogy még szódabikarbóna sincs benne de nem kompatibilis velem. Jobban izzadok ha felkenem mintha nem kenek semmit és szinte egyáltalán nem száradt meg rajtam. Max 2-3 órát bírtam enyhén rozmaringosan, utána igen kellemetlen keverékké alakult rajtam ... Annyira nem újravevős, hogy kidobtam.. Két pont mert alumentes és - ha nem kenem magamra :) akkor - finom gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Hygi

2019. június 10.

Alumínium mentes dezodor keresés közben rá esett a választásom. Önmagában kellemesen fűszeres illata van, de hónaljon viselve már sokkal kevésbé. Nap közepén már a rozmaring és az izzadság szag keveredett, mondanom sem kell, nem alakított ki egy túl jó kombinációt....
CF, alumentes és összetevők miatt jár a 2 csillag.
Többet nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

CF, alumentes és összetevők miatt jár a 2 csillag.
Többet nem vásárolom újra.

bokri28

2019. április 16.

A csomagolása szuper ötletes, az illata valami fantasztikus, imádom a verbénát :) A termék jól teszi a dolgát, “szagtalanít”, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

pilleriin

2018. november 17.

Első napon vagyunk túl: nem edzettem de egész nap rohangáltam, tökéletesen teljesített a kicsike és csodálatos az illata, irritációt nem éreztem.

Update: 2 hét után még mindig szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Update: 2 hét után még mindig szuper

Nena

2018. augusztus 11.

Még csak egy hete használom, viszont ennél a kánikulánál "jobb" tesztidőszakot nem is találhattam volna.
Alapvetően nem azért kerestem alumentes dezodort, mert félek használni mást, de mostanra lett elegem abból, hogy a dezodorjaim rendre olyan, szinte lemoshatatlan réteget hagynak a hónaljamon, amit néha már nem is tudok tusfürdővel leszedni, lufával esek neki.
Elöljáróban annyit, hogy nem vagyok extrémen izzadós, nagyon ritkán lesz foltos a felsőm, inkább a szagok zavarnak. Ezzel pedig néha a dove dezodorom sem tudott mit kezdeni, napjában többször fújtam/kentem újra.
Ennek a dezodornak az illata tényleg fantasztikus, de érdemes megszimatolni vásárlás előtt, mert elég erős is. Nekem elég gyorsan megszárad, nem keni össze a felsőimet (végre). Ebben a forróságban napi 1x utána kentem, de inkább csak az illata miatt.
Picit éreztem, hogy nedves a hónaljam, de nem csorgott rólam az izzadtság (bocsánat). :D Kellemetlen szagok viszont egyáltalán nem voltak, amin én is meg voltam döbbenve. Semmi irritáció nem volt, este könnyen le tudom mosni magamról.
Ha ez a továbbiakban is így marad, akkor egyértelműen maradok nála, nem kísérletezem más alumentes (vagy akármilyen) termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

crazy724

2018. május 15.

Régóta érlelődött bennem a deo váltás gondolata, elsősorban CF és aluminium mentes változatra. Sokáig kutakodtam, de ezekkel a paraméterekkel valahogy egyik márka sem fogott meg, aztán a DM-ben rábukkantam a verbéna-rozmaring illatú változatra. Számomra fontos a deo illata, évekig a nivea citromfűves deoját használtam és elképzelhetetlen volt, hogy valaha is leváltom, ergo, ehhez hasonló illatot kerestem, és úgy érzem megataláltam a méltó utódot. Amit nagyon sajnálok, hogy ez az illatváltozat gyakorlatilag csak a dm-ben v. online elérhető, örülnék, ha pl. a hiperek polcain is szembejönne velem. Az illata valami isteni, teljesen szerelmes vagyok, és elég hosszú ideig érezni. Felvitel után nem cuppantja be egyből a bőröm, elég sokáig érezni, egy ilyen vizes érzetet, először picit fura volt, de most már egyáltalán nem zavar. Én eléggé izzadékony vagyok, sztersszhelyzetben meg főleg (egy ilyen időszakban sikerült tesztelni a deót:), az izzadást nem gátolja meg, ezt nem is várom el, viszont nem voltam büdös, ami hatalmas plussz pont a részemről. Örülök, hogy rátaláltam, ha továbbra sem tapasztalok semmilyen irritációt, akkor ennél a márkánál maradok és rajongó leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.