Biobaza

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Egy koncentrált szérum, amelyet egyetlen célból fejlesztettünk – hogy a borotválkozást könnyebbé tegyük! Selymes állagának köszönhetően nagyban elősegíti, hogy a borotvapenge rendesen illeszkedjen az arcbőrre, kellemetlen irritáció nélkül! Az aloe vera táplálja és regenerálja az arcbőrt, miközben a búzacsíra-protein bársonyosan puhává varázsolja. A pacsuli, babér és menta jótékony olajai egy diszkrét, de frissítő illatot kölcsönöznek az arcodnak, amelyet a párod is értékel majd!"

domanybeatrix

2018. május 7.

Valentin napra vásároltam páromnak az after shave balzsammal együtt.
Nagyon finom és tartós illata van, kellemes tapintású a bőre borotválkozás után, és kérdeztem többször, szeret vele borotválkozni, könnyebben megy neki, mint az előző borotvahabbal.
Megjegyzésként írnám, hogy az már csak a termék kibontásakor derült ki, hogy pamacs kell hozzá, de azt még vettem, azon már ne múljon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Valentin napra vásároltam páromnak az after shave balzsammal együtt.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol