Biobaza

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Védi a bőrt a kiszáradástól és támogatja annak rugalmasságát. A tej a vízzel érintkezve gyengéd habot képez. Az aktív anyagok hidratálják és támogatják a bőr felszíni rétegének megújulását, így ez a tusfürdő leginkább az érzékeny és száraz bőr ápolására jó választás. A krémes textúra és a citrus-esszenciák védik a bőrt a kiszáradástól, valamint simává, rugalmassá és puhává teszik azt.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket és illatanyagokat.

Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Tisztítószerek: Coco-Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Limonene