Biobaza

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

A pacsuli és a frissítő menta erős illata biztosítja a védelmet a kellemetlen szagoktól.

A Biobaza férfi dezodorok hatékonysága ásványi sókon alapszik. Illatos olajakkal kiegészítve ápolnak és hatékony védelmet nyújtanak a kellemetlen szagoktól. Nem tartalmaznak alumíniumot, mesterséges illatanyagokat, alkoholt és egyéb káros anyagokat, nem zárják el a pórusokat, így lehetővé teszik a bőr természetes lélegzését.

Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

nygigi

2018. augusztus 14.

Nagyon jó készítmény, hűsít, frissít és egész nap kitart a hatása. Én szeretem a gyógynövény illatokat, így még az is tetszik. Én is nő vagyok az előttem szólóhoz hasonlóan, véletlen került hozzám a deo, kipróbáltam és úgy döntöttem ez kell nekem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szaffis

2017. augusztus 26.

Nagyon-nagyon jó!Férjemnek vettem, de nem jött be neki az illata. Annyira nekem sem, de felkenés után nem sokáig lehet érezni. Mivel neki nem kellett, így elhasználtam kíváncsiságból én. Én eléggé izzadékony vagyok, de ez a deo teljes biztonságot ad. Nemcsak a szagok kialakulását akadályozza meg, hanem az izzadást is csökkenti. Sokkal jobban bevált, mint a női verziója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.