Biobaza

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cukorka22, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Gyengéd a bőrhöz, miközben hatákonyan semlegesíti a kellemetlen testszagot.

lilapereszke

2017. december 8.

Másodjára vettem újra, az egyetlen férfi deo,aminek el tudom viselni az illatát. Nehézségekbe ütközött viszont beszerezni, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

dzsanki

2016. szeptember 24.

Szeretem a Biobaza dezodorokat, tetszik a szép inci, és emellett hatékonyak is. A Cool down mentolos illatú, de nem erős, inkább semleges, így én is használom, mindkettőnknek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

kneva

2016. augusztus 7.

@cukorka22 : köszi szépen, sikerült is egyet beszereznem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

@cukorka22 : köszi szépen, sikerült is egyet beszereznem!

cukorka22

2016. július 17.

Párom kapta, de kipróbáltam én is. A mentol miatt kellemes, hűsítő volt. Én nem vagyok izzadékony, így nekem bevált. Párom ezzel szemben eléggé. Neki nem használt. Szerintem férfiakon kívül nők is nyugodtan használhatják a semleges szaga miatt, de elsősorban azok a személyek, akik nem küzdenek az erős izzadás problémájával. Mivel egy dezodornak az lenne a feladata, hogy ne legyen hót büdi az ember...ezért sajnos le kellett pontoznom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol